Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Aha, tak v Římanům 1 to říká Pavel...

 • 15. 10. 2014 23:15

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch

  Aha, tak v Římanům 1 to říká Pavel (vždy je třeba rozlišovat co říká sám za sebe a co za Boha, tohle je řekněme volně vyřčeno jeho slovy).
  Vysvětluje to tak, že je Bůh zanechal nečistým vášním jejích srdcí, protože jejich myšlení je zavedlo do marnosti a jejich scestná mysl se ocitla ve tmě.

  Prostě a jasně za chvíli tenhle trest může postihnout celé lidstvo.

  Ale já opravdu věřím, že ten vliv démonů je nezanedbatelný. Dostali zkrátka šanci člověka obsadit a udržují vrátka i ostatním, tím že člověk s scestnou myslí je uspokojován jak vyžaduje. Chtělo by to napsat více o démonech, ale to by byla už celá kniha a já sám toho vím docela málo. V každém případě takový člověk bude mít v sobě démonů celou řadu.

  Co se týká závadného myšlení a následně scestné mysli.

  Křesťan to bude znát zcela jistě, to jak se mu vyjeví od nikud v mysli závadná myšlenka. Mnohdy přímo rouhání před Bohem, nebo i nadávání mu - tohle je prý od toho že to duchu člověka, tedy na úrovni ducha, našeptávají démoni. Taková myšlenka může být i méně závadná a docela sofistikovaná, může být i naprosto světská.
  No a většina Křesťanů opět ví jak moc je lidská mysl po celý život vystavena neuvěřitelnému vytváření fantasmagorií o všem možném a dokáže zpracovat i takto mysli podstrčené téma, nebo téma získané přirozeně (nesoustředěním se na to na co je třeba). To je právě to proč jsme nabádáni držet všechny myšlenky v poslušnosti vůči Bohu/Kristu. Kdo si to neuvědomuje, nebo se těm myšlenkám příliš podá už nemusí dokázat vybřednout.
  Moje děti již jen kvůli tomu aby neměli podobné problémy jaké mám občas já nebudou mít k dispozici TV. Není normální mít problém udržet nit vlastní myšlenky, tedy například i při rozhovoru s Bohem. I když člověk občas ví jistě že je záměrně rušen, někdy se problémy vyskytnou pravděpodobně sami od sebe, vše jen kvůli přejitřené fantazii (kterou si člověk doslova vypěstoval). Také proto tolik lidí při hledání Boha odpadne, někdy jsou i svedeni křesťanskou fikcí, protože lidé po fantasmagorích prostě touží. A proč? Protože satan a mocnosti a lidé Boha neposlechli když nechali svou mysl bloudit.

  Mám pocit, že jsem to nepopsal dobře, ale momentálně to lépe nesvedu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).