Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Dobrý večer. Dovolil bych si vás trochu doplnit....

 • 15. 10. 2014 22:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Dobrý večer. Dovolil bych si vás trochu doplnit. Vše co uvádíte je pravda, ale lze se na to podívat i z trochu jiného pohledu (již na tomto je vidět cosi jako opak lži, u božích věcí a činů se vše doplňuje a směřuje stále stejným směrem a ke stejnému cíli) a ostatním to snad osvětlí to co teď nevědí a proto nechápou.

  Bůh Stvořitel má absolutní autoritu. Úplně vše, co stvořil (včetně satana a ostatních démonů), je mu podřízeno a podléhá řádu který ustanovil.

  Zde na Zemi působí takzvané mocnosti, které pudí všechny živé tvory chovat se určitými způsoby (jíst, spát, rozmnožovat se, starat se o mláďata, milovat, závidět, být pyšný - prý satanova tvorba,...), tak aby byly naplněny všechny jejich potřeby.
  Takže pokud je nějaký tvor (vynechejte nadržené psy, ježky, kohouty,... kteří nepoznají smeták od ježka, kočku od psa, kohoutka od slepičky,...) mocnostmi (čistým pudem) puzen k páření se stejným pohlavím je to proto, že to tak má být a patrně je takové páření možné (existují v přírodě takové výjimky).

  Satan je pán mocností, může jejich působení na živé tvory i člověka ovlivňovat.

  Člověk je svobodný tvor, který se dokáže z vlivu některých mocností (z těch co nutně nepotřebuje k okamžitému přežívání) sám vymanit a chovat se odlišně, než jak ho mocnosti (tedy právě Boží autorita) směruje. Kromě toho je člověk schopen dělat i věci ke kterým ho žádné mocnosti nepudí a které nedělají žádná jiná jiná stvoření (nebo jen velmi omezeně a výjmečně) - to jsou ty věci které se nazývají svaté a zpravidla jde právě o obraz toho v čem se podobáme našemu Otci a Stvořiteli (jsme stvořeni k jeho obrazu).

  No a když Bůh ustanovil že trestem člověka bude podléhat pudům nečistým, tak to znamená že Bůh nad ním přestal držet ochranou ruku (pravděpodobně jen ve směrech které stanovil - protože Bůh vždy drží slovo které dal; a nebo povolil satanovi vás takto pokoušet - nevím zda to takto je, normálně když vás satan chce vyzkoušet, třeba i zabitím, tak o to Boha žádá) a jste vydáni prostě na pospas vlivu mocností tak jak je na vás nechá působit satan.

  Kdyby byla homosexualita naší přirozenou potřebou rozhodně by nás za ni Bůh netrestal, protože přece ví co jeho děti potřebují k životu.

  Zvířata tu jsou kvůli nám, jako součást Stvoření, nejsou to Boží děti.

  P.S.
  Co se potratu týká. je to především satanova dvousečná zbraň na lidi. Dobře je tohle téma zpracováno zde http://odkrytepravdy.cz/boj-proti-potratum/
  Je si třeba uvědomit, že je třeba odlišovat pohled Křesťana a nevěřícího, záchrana života o kterou si myslí že se pokouší světští křesťané organizovaní v humanistických satanských spolcích jen pomáhají satanovi v trýznění a šikanování lidské populace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).