Hlavní navigace

Nejlevnější lyžařské středisko Evropy leží v Čechách

1. 12. 2010

Sdílet

Skuteční experti na lyžování – Rakušané – si dali tu práci a na prahu nové sezóny porovnali ceny ve stovce lyžařských a horských středisek celé Evropy. Jak informuje server Aktuálně.cz, vůbec nejlevnější centrum lyžování jim vyšlo v České republice – v severočeských Klínech. Zatímco týdenní pernamentka pro čtyřčlennou rodinu tu stojí 136 eur, ve dvou malých areálech ve Finsku už lidé zaplatí přes 500 eur.

Skuteční experti na lyžování – Rakušané – si dali tu práci a na prahu nové sezóny porovnali ceny ve stovce lyžařských a horských středisek celé Evropy.

Jak informuje server Aktuálně.cz, vůbec nejlevnější centrum lyžování jim vyšlo v České republice – v severočeských Klínech. Zatímco týdenní pernamentka pro čtyřčlennou rodinu tu stojí 136 eur, ve dvou malých areálech ve Finsku už lidé zaplatí přes 500 eur.

Katalog: Sjezdovky

Hledáte vhodný kopec? Podívejte se do našeho přehledu sjezdovek a vyberte si.

Lyžování je stále dražší špás a ve většině evropských středisek musí lidé počítat s tím, že zaplatí více peněz než před dvěma nebo čtyřmi roky.

V Rakousku, kde lyžuje v zimě na tři sta tisíc Čechů a Moravanů, letos vzrostou ceny o tři procenta. Ceny lyžování v Rakousku rostou v posledních čtyřech letech více než inflace.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).