Hlavní navigace

Nadměrná móda – nový obchodní hit

2. 2. 2011

Sdílet

Téma nadměrné módy bylo v průběhu veletrhu STYL a KABO, který se konal v loňském roce, natolik populární, že se pořadatelé rozhodli věnovat pozornost této oblasti přinejmenším ve stejné míře i na dalším ročníku v únoru 2011. Že je o zboží v nadměrných velikostech zájem, potvrdila vysoká návštěvnost u přehlídkového mola s Plus-size kolekcemi.

Téma nadměrné módy bylo v průběhu veletrhu STYL a KABO, který se konal v loňském roce, natolik populární, že se pořadatelé rozhodli věnovat pozornost této oblasti přinejmenším ve stejné míře i na dalším ročníku v únoru 2011.

Že je o zboží v nadměrných velikostech zájem, potvrdila vysoká návštěvnost u přehlídkového mola s Plus-size kolekcemi.

Nadměrná móda v posledních měsících zaznamenala nevídaný nárůst zájmu jak u vystavovatelů, tak i u obchodníků. Výrobci i maloobchodníci snad již pochopili, že i zákazník či zákaznice s mohutnějšími mírami se potřebuje a chce moderně a stylově oblékat.

Většina vystavované konfekce bude zaměřena na dámy kyprých tvarů, na straně druhé výrobci nezapomínají, že i pánové „větších rozměrů“ mají zájem vypadat na veřejnosti co nelépe.

Kolekce Plus-Size se představí v rámci Mezinárodního veletrhu módy na brněnském výstavišti ve dnech 15.-17. února.

„Po velmi úspěšném představení kolekcí módy nadměrných velikostí v srpnu minulého roku budou opět v pavilonu V při únorovém veletrhu STYL předvedeny na přehlídkovém mole oděvní kolekce vystavovatelů – PLUS SIZE. Modely vystavovatelů doplní vždy na závěr výjimečná kolekce „CHIC PLUS“, kterou vytvořili návrháři ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze pod vedením Josefa Ťapťucha,“ uvádějí pořadatelé.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).