Hlavní navigace

Na Zbraslavských adventních jarmarcích nakoupíte neotřelé dárky

18. 11. 2010

Sdílet

Vyhledávané Zbraslavské jarmarky pokračují na Zbraslavském náměstí 27. 11. a 11. 12. od 9 do 13 hodin adventními trhy.  Organizátor akce, Rodinné centrum Pexeso Zbraslav, opět pečlivě vybral prodejce a připravil bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na tradiční i netradiční vánoční sortiment. Namísto anonymních dárků v obchodních centrech nakoupíte přímo od tvůrců poctivě a podomácku vyráběné dárky s netradičními nápady nebo výrobky neziskových organizací.

Vyhledávané Zbraslavské jarmarky pokračují na Zbraslavském náměstí 27. 11. a 11. 12. od 9 do 13 hodin adventními trhy. 

Organizátor akce, Rodinné centrum Pexeso Zbraslav, opět pečlivě vybral prodejce a připravil bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na tradiční i netradiční vánoční sortiment. Namísto anonymních dárků v obchodních centrech nakoupíte přímo od tvůrců poctivě a podomácku vyráběné dárky s netradičními nápady nebo výrobky neziskových organizací.

Více o trhu: Zbraslavské jarmarky

Potkáte tu i některé známé prodejce z farmářských trhů, kteří mají sortiment celoroční. A samozřejmě v kouzelném adventním čase nebude chybět horký punč a medovina pro zahřátí a k tomu naživo zpívané koledy a trocha tvoření i rozjímání.

Doprovodný program na Zbraslavském náměstí:

27. 11.
10.30–11.30 Rozjímání u horkého punče s duchovním. Pojďte si poslechnout, co je podstatou adventu a proč a jak ho slavíme. Přijďte se také zeptat a diskutovat o čemkoli, co vás v souvislosti s tímto tématem napadá a zajímá.
10.00–12.00 dílnička pro děti – vánoční dekorace z toho, co se urodilo na polích, na louce anebo v lese

11. 12.
10.30–11.30 soutěž o nejoriginálnější vánoční pečivo (účastníci musí donést v tomto čase ke stánku PEXESA), vyhlášení soutěže
11.30 vánoční zpívání koled
10.00–12.00 dílnička pro děti – dárečky pro zvířátka do lesa

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).