Hlavní navigace

Názory k článku „Do Prahy přijely světové pičky“ (aby se učily balit ženy od pornoherce)

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 5. 2011 14:15

  Senka (neregistrovaný)

  Nechápu poitu, nebo spíše se ztrácí v tom jak se text motá na jedné, či druhé straně fronty, nebo mění úhel pohledu.

  Samotné setkání mě připadá úsměvné. A že neumějí? Ano. Že jsou tragičtí a směšní, také ano. Jen se divím co tolik povyku, když dámy podobná tématická setkání provozují již dávno. A začátky byly pravděpodobně také pro diváky úsměvné.

  Osobně myslím, že účastníkům není pomoci. Pokud neumějí sbalit ženkou, lámu nad nima hůl. Spíš by někomu pomohl učitel. Ale hádám, že takový mentorig by samo by špatný a padlý, vždyť to sou chlapy. Ale jen že u žen to je jinak.

  Osobně myslím, že chlapy dnes nemají palčivější problém jak sbalit ženu, jako takovou. Ale jak se spíš vyhnout některým explicitním typům žen jako... "Zlatokopka Vesnická, Diskoška Klonovaná, Supermamina Obecná, Zaufalka Hysterková, Gumka Fitková, Mumijnice Solárková, Nerdka Antikoncepční, či Vyhořelice Třicítková, setkání s nima muže mít neblahé následky... Tak a dost netoleratního úštěpačného černého humoru.

  Chybí prosté vzájemná komunikace a empatie. To vše dává vyniknou takovým akcím asi jako bylo tohle setkání. Ženy a muži myslí jinak. Bohužel otevřenost společnosti, která by mohla přinést posun k lepšímu chápání a přístupu je opět dusena něčím co nazýváme tolerantnost a rovnost. Ta je ale nepřirozená a nikdy nepřinese myšlení té druhé strany a tak těch kterých neumí balit může přibývat na obou stranách.

  To setkání nelze brát tak vážně, ale seriózní rozhovor s autorem knihy "Manuál jak sbalit ženu" na jednom rádiu by k zamyšlení byl... určitě i pro ty správné chlapy.

  Očekávám kde se zase kdo bude vzpílat, kde jsou ty správné ženy. A že se ty dvě skupiny nepotkají, to je divné...

 • 5. 5. 2011 18:39

  No Mercy (neregistrovaný)

  Docela i chápu ten sarkasmus paní redaktorky, ale věřte, že jakkoliv se citace zdají absurdní, je to veliké vytržení z kontextu. V dnešní době je spousta jakkoliv frustrovaných mužů a to často i velice extrémně. Pravda je taková, že člověka musíte praštit palicí po hlavě a potom zjistíte, že je velice vnímavý. A právě to je ten důvod, proč v takových mužích je snaha uvedenými citacemi způsobit "AHA! efekt!". Touto formou se účastníkům otevírá druhá strana života, ve kterém žijí. Jen tak si lze vytvořit kvalitní a vyrovnanou osobnost, pokud se toho jedinec správně chopí. Nepřál bych paní redaktorce, aby si musela prožit život, jako takový muži. Je to denní a je to ubíjející. PickUp je pro mnohé spása, která naprosto mění život a napravuje křivdy, které na nich byly často páchány v době jejich dětství, protože ano, tyto frustrace jsou samozřejmě hodně o sebevědomí, které se utváří především v době dětství a ať už je poškozováno doma, ve škole, nebo jinde, u některých se to vleče celý život. Jakkoliv se tedy Vámi uváděné citace zdají být absurdní, opakuji, že jsou (z mého názoru dost hloupě a záměrně) vytrženy z kontextu. Je část mužů, kteří toto celé nepotřebují a přijde jim to třeba i hloupé a zbytečné. Dobře pro ně. Ale je část mužů, kterým to změní jejich celoživotní a denní intenzivní trápení.
  Zamysleme se tedy napřed nad opravdovou podstatou věci, než se pustíme do rychlých soudů, paní redaktorko.
  No Mercy

 • 5. 5. 2011 22:27

  Solitarius (neregistrovaný)

  Podobně to vidím i já. Nebo si mám o paní redaktorce taky myslet, že je to blbka, a to jen kvůli tomu, že nechápe a nikdy nebude schopna pochopit kvantovou fyziku, jelikož - ať už je ten důvod jakýkoli - na to nemá dostatečné IQ a dostatečně rozvinuté abstraktní myšlení a podle mého názoru na kvantovce nic není a musí ji pochopit každý, kdo není imbecilní? Nebo paní redaktorka láme hůl třeba nad tělesně postiženými lidmi, protože nejsou schopni si po schodech dojít na nákup - a to přece podle ní musí zvládnout každý člověk...?

  Tohle prostě je problém, ale nikdo ho moc neřeší. Neříkám, že takovéto akce jsou zrovna tím nejvhodnějším řešením, ale aspoň poukazují, že problém existuje. Řekl bych, že nám na sobě autorka krásně demonstrovala některé absurdní rysy ženského myšlení: představují si nějaký ideál partnera, ale podvědomě si vybírají pravé opaky, protože těch svých ideálů by si v životě nemohly všimnout. Protože jakmile to chlap neumí se ženskými, tak z toho ženské okamžitě dokážou odvodit jeho kompletní psychologicko-intelektuálně-fyziologický profil; totéž platí i o těch, co to se ženskými umějí. Má to jen jedinou chybičku - ty jejich profily jsou v obou případech naprosto mimo realitu. Závěr, který z toho ženy vyvodí: existují jen hajzlové (to jsou ti, kterým naletěly na jejich sebestředné, sebevědomé kecy a jiné balící triky) a loseři (ti, kteří si o sobě ani nemyslí, ani netvrdí, že jsou mistry světa).

  Lidé - jak muži, tak ženy - jsou mnohem jednodušší, než si jsou ochotni přiznat. A pokud někdo bude kalkulovat s komplexnější myslí, tvrdě narazí - stejně jako podnikatel, který si myslí, že dobrý produkt žádnou reklamu nepotřebuje, a zaměřuje své veškeré úsilí na to, aby jeho produkt byl co nejkvalitnější, opomínaje reklamu. Až zkrachuje, najde se spousta jednodušších lidí, která řekne, že zkrachoval, neboť poskytoval horší produkt než ostatní - to je přece logické, jinak by nemohl zkrachovat. A tak jako v kapitalismu není problémem vyrobit, ale prodat, v mezilidských vztazích není problémem nabízet ideální vlastnosti, ale sbalit.

 • 9. 5. 2011 21:16

  Dfg (neregistrovaný)

  ze muzi hladaju svoju identitu a naplnenie takymto sposobom. Ze hladaju u zeny nieco co nikdy nemozu najst.
  Keby vedeli co je dolezite, boli sami sebou a tak zili naplneny zivot pozivanim svojich schopnosti a talentov a vedeli odkial a kam kracaju, tak ta spravna zena by bola presne ta, ktora kraca tym istym smerom.

 • 10. 5. 2011 12:03

  Solitarius (neregistrovaný)

  Stejným směrem snad. Ale nikde není řečeno, že budou kráčet spolu. Kolik jste už takových párů potkali? Leda pár výjimek, co slouží jen k tomu, aby mohly potvrzovat pravidlo.

 • 13. 5. 2011 22:56

  notak (neregistrovaný)

  stačí se podívat jaké krasavice rosenberg má v parádě a mnohým ještě za sex s nimi platí a je jasné, že dané rady na takovou úroveň žen zabrat mohou, no vlastně by na ně zabralo i cokoliv jiného, mnohým z nich ani sbírka pohlavních nemocí není překážkou..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).