Hlavní navigace

KFC vyrobilo svíčku s vůní své omáčky. Nešokuje prvně

Sdílet

 Autor: KFC
Svíčka s vůní omáčky nebo smaženého kuřete? A co takhle opalovací krém, který voní jako kuře z KFC? Fast food provokuje netradiční nabídkou.

Společnost s rychlým občerstvením KFC vyvinula svíčku, která po zapálení voní jako omáčka. Jde o omezenou svíčkovou edici o pouhých dvou stech třiceti kouscích. A nejsou na prodej, a ani k jídlu, jak vtipně podotýká KFC na svém Twitteru.

K mání jsou, respektive byly jen jako výhra v lednové soutěži a pouze pro soutěžící z Velké Británie nebo Irska. Kdo svíčky vyhrál, zatím není jisté, neboť web KFC, kde soutěž probíhala, byl týden před koncem soutěže nedostupný.

poporodni_deprese

Není to přitom poprvé, co KFC provokuje svou nabídkou, a to nejen fanoušky. Podle serveru USA Today v roce 2013 nabízela za dvacet dva dolarů svíčku, která voněla jako smažené kuře. Prodali jich dvacet za méně než jednu minutu. O tři roky později zas KFC nabízelo opalovací krém s vůní kuřete. Za dvě hodiny jich prodali tři tisíce.

V Česku se podobné akce zatím nekonají, dost možná proto, že v Česku nemá firma tak silné kořeny. Letos na podzim tu bude pětadvacet let. V Americe je však již od roku 1930 a ve Velké Británii od roku 1965.

Autor článku

Redaktorka serveru Vitalia.cz se zaměřuje zejména na kvalitu potravin a kvalitu jejich prodeje. Věnuje se také zdravotní problematice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).