Hlavní navigace

Je dovolená Last minute dražší, nebo levnější než vloni?

12. 8. 2010

Sdílet

Statistika Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (ACČKA) vypovídá, že za zájezdy Last minute zaplatíte letos do většiny obvyklých destinací okolo tisícikoruny méně. Čtete také seriál „Dovolená s psychologem“  Dá se vůbec ohledně dovolené něco obecně doporučit? V našem malém dovolenkovém seriálu odpovídá zkušený poradenský psychlog Petr Hroch z Poradny pro rodinu v Olomouci. 

Statistika Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (ACČKA) vypovídá, že za zájezdy Last minute zaplatíte letos do většiny obvyklých destinací okolo tisícikoruny méně.

Čtete také seriál „Dovolená s psychologem“ 

Dá se vůbec ohledně dovolené něco obecně doporučit? V našem malém dovolenkovém seriálu odpovídá zkušený poradenský psychlog Petr Hroch z Poradny pro rodinu v Olomouci. 

V rozporu s daty ACČKA je ale údaj, který nám poskytl Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK). Ten hovoří o tom, že ceny zájezdů na poslední chvíli jsou letos o 10 až 15 % dražší. Jak si tuto schizofrenní situaci vysvětlit? Zatímco ceny u agentur prodávajících zájezdy velkých cestovních kanceláří klesají (data ACČKA), jednotlivé cestovní kanceláře (většina dat ACK) naopak cenu, vzhledem ke zkušenosti z minulého roku, zvedají.

Jak vybírat dovolenou Last minute se dočtete v dnešním článku na serveru Měšec.cz.  

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).