Hlavní navigace

Jahodobraní na Náplavce

19. 6. 2012

Sdílet

Farmářské tržiště Náplavka zve v sobotu na čerstvé české jahody! Po premiéře na Jiřáku z dílny stejného pořadatele, posunou se jahody včetně čokoládové fontány na namáčení jahodového špízu na Náplavku. O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce Opět tu budou jahody z vyhlášených českých jahodových plantáží za akční ceny. Vítáni jsou  obzvlášť návštěvníci, kteří přijdou v jahodově červené. První padesátka návštěvníků, kteří mezi 10. a 11. hodinou dorazí k čokoládové fontáně, dostává Jahodový bonus –…

Farmářské tržiště Náplavka zve v sobotu na čerstvé české jahody!

Po premiéře na Jiřáku z dílny stejného pořadatele, posunou se jahody včetně čokoládové fontány na namáčení jahodového špízu na Náplavku.

Opět tu budou jahody z vyhlášených českých jahodových plantáží za akční ceny. Vítáni jsou  obzvlášť návštěvníci, kteří přijdou v jahodově červené. První padesátka návštěvníků, kteří mezi 10. a 11. hodinou dorazí k čokoládové fontáně, dostává Jahodový bonus – jahodový špíz, který si milovník jahod může vykoupat v čokoládě a sníst. Pro všechny ostatní je čokoládová fontána k dispozici také: namočit si do čokolády můžete vyhlášené a čerstvě sklizené české jahody, které u fontány na trhu v den slavnosti můžete koupit už omyté, a za speciální akční ceny.

Sobota 23. června

9:30 – 14:00 čokoládová fontána Carla k dispozici zdarma návštěvníkům, kteří milují jahody namočené v čokoládě

10:00 – 14:00 duo Brownies zahraje vlastní i převzaté hity nejen z filmu Hair ve vlastní úpravě, specialitou budou jahodové písně

10:30 – 11:00 divadelní představení Bananatrip nejen pro děti o putování malého banánku přes celou zeměkouli až na pult českého supermarketu… aneb Dejte si české jahody!

10:30 – 12:30 Mezigenerační kuchařská dílna s profesionálním kuchařem Martinem, kde si uděláte a potom sníte či odnesete výtečné mexické quesadillas a svěží jahodový salát. Zpracovávat si budeme čerstvé a kvalitní suroviny z Farmářského tržiště Náplavka, odkud bude každý kuchař zásobován těmi nejsladšími českými jahodami a zeleninou, sklizenými ráno před trhem. Zástěry a pomůcky vám pořadatelé zapůjčí na místě. Kluci i holky 6 – 15 let se mohou účastnit samostatně, dětem 4–5 let doporučujeme doprovod rodičů. Dílny budou dvě, pro velký zájem a omezenou kapacitu doporučujeme zajistit si místo dopředu. Více info i objednávku hledejte na www.farmarsketrziste.cz/dilny.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).