Hlavní navigace

Havaj v centru Prahy

28. 4. 2010

Sdílet

Na Smíchovské pláži už začala nová sezóna. Pláž na náplavce Hořejšího nábřeží na Praze 5 je netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele a návštěvníky Prahy. 200 m dlouhá písčitá plocha je vybavená lehátky, slunečníky, sprchami, převlékárnami, zázemím pro letní sporty, pódiem pro kulturní program a molem pro jachty a parníky. Nechybí občerstvení a bary.

Na Smíchovské pláži už začala nová sezóna.

Pláž na náplavce Hořejšího nábřeží na Praze 5 je netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele a návštěvníky Prahy.

200 m dlouhá písčitá plocha je vybavená lehátky, slunečníky, sprchami, převlékárnami, zázemím pro letní sporty, pódiem pro kulturní program a molem pro jachty a parníky. Nechybí občerstvení a bary.

Můžete se jen tak povalovat nebo využít možnost sportovního vyžití. Rezervaci sportoviště můžete provést emailem na sport@smichov­skaplaz.cz. V nabídce jsou tyto aktivity:

  • Beach volleyball – 200,– Kč/hod
  • Fotbal – 200,– Kč/hod
  • Petanque – zdarma
  • Badminton – 200,– Kč/hod

Čtěte téma: Pétanque není jen pro důchodce

Pokud se hře budete věnovat naplno, zjistíte, že to vůbec nemusí být malá fyzická zátěž. Přitom se dá hrát celý život. Dokonce i na vozíčku!

Náročnější a movitější si také mohou objednat Dračí lodě.

Info: Smichovskaplaz.cz

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).