Hlavní navigace

Farmářský trh Rajská zahrada získal nového dodavatele vína

26. 6. 2012

Sdílet

Vína a bimošty, dobré a za dobrou cenu, a navíc z Moravy – to je další lákadlo Farmářského trhu na Rajské zahradě. Tento týden vítají pořadatelé trhu z o.s. Pod Platany další novinku na farmářském trhu – vína a biomošty z Binderova rodinného vinařství z Rakvic. „Vína jsou to velmi dobrá, za rozumnou cenu a pan Binder osobně vám všechno osvětlí s neodolatelnou moravštinou,“ zvou k nákupu pořadatelé.

Vína a bimošty, dobré a za dobrou cenu, a navíc z Moravy – to je další lákadlo Farmářského trhu na Rajské zahradě.

Tento týden vítají pořadatelé trhu z o.s. Pod Platany další novinku na farmářském trhu – vína a biomošty z Binderova rodinného vinařství z Rakvic. „Vína jsou to velmi dobrá, za rozumnou cenu a pan Binder osobně vám všechno osvětlí s neodolatelnou moravštinou,“ zvou k nákupu pořadatelé.

Farmářské trhy Rajská zahrada, středa 27. 6., 10–19 hodin

Základní sestava týmu farmářské Rajské zahrady bude jinak stejná jako obvykle, setkáte se tu s pekaři (Štefan a Mochov), zelináři (Zemanovi a Novákovi), s řezníky a uzenáři (Kořínkovi, Novotný a Kaiserovi z Terešova) i s kořením od Hradce Králové.

„Nabídneme také med z Jižních Čech a medovinu ze Slovenska, senzační frgály z Valašska, rolky s různými náplněmi a štrůdly z pekárny Posidium z Neratovic,“ říkají pořadatelé. Chybět nebude ani farma Němcova s mlékem, jogurty a tvarohem a Slovenské sýry s oštiepky, bryndzou a vyuzenou slaninkou. 

Prodejci taky nabídnou Čerstvou pastu (k ochutnání a hlavně k nákupu těstovin pro domácí použití), léčivé Konopí a spoustu květin a sazenic od Květin Andrea. 

A protože tuto středu je Světový den rybářství, po pauze trh navštíví Čerstvé a uzené ryby z Jižních Čech.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).