Hlavní navigace

Farmářské trhy i v mrazech

6. 2. 2012

Sdílet

 Autor: Lenka Krbcová
Farmářské trhy na Náplavce svůj start v roce 2012 kvůli mrazu odložily, na jiných místech se zatím prodává. Podívejte se, kde mají otužilé farmáře a zákazníky.

Farmářské tržiště na Jiřáku pokračuje mrazu navzdory (každou středu a sobotu), jeho sestra Náplavka start kvůli zimě odložila a to na 18. února.

Aktuálně: Farmářské tržiště Jiřák ruší do odvolání trhy kvůli počasí

Polabský trh v Poděbradech se v pátek 10. 2. kvůli mrazu nekoná!


Autor: Lenka Krbcová

Farmářské tržiště Náplavka zahájí prodej od 18. února

Polabské farmářské trhy, které probíhají na několika místech (zatím Benátky nad Jizerou, Nymburk, Poděbrady) aktuálně informují, že trhy se prozatím konají za každého počasí, ale pokud budou silné mrazy –15 a více, budou výjimečně zrušeny. Informace o zrušených trzích bude vždy zveřejněna na webu www.polabskefar­marsketrhy.cz.

Všechny příznivce farmářských trhů zdraví pořadatelé ze Zlína a zvou na farmářské trhy SM Terno Zlín: „Tak už zase začínáme, ani mráz nás neodradí. Zveme všechny 10. 2. 2012 na první letošní trh u Terna. Těšit se můžete na velký výběr uzenin, čerstvé sýry a vejce, domácí tyčinky, frgály, atd… Začínáme v 10 hodin. Těšíme se na vás!“

Na trzích je během zimních měsíců omezený sortiment, od jara se opět vrátí všichni prodejci a nabídka se bude v závislosti na sezóně postupně rozšiřovat.

Nakupovat můžete ještě na několika dalších místech v Praze a okolí, v Brně, ale taky na farmářských trzích v teple, každou sobotu se totiž konají trhy ve vysočanské galerii Fenix a v zeleninové hale v Pražské tržnici v Holešovicích, anebo po celý týden v některé z farmářských kamenných prodejen:

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).