Hlavní navigace

Farmářské trhy pokračují i v prosinci

5. 12. 2011

Sdílet

Předvánoční nálada panuje i na farmářských trzích. Koupíte tu dekorace a drobné dárky, vánoční pečivo a cukroví i domácí zabijačkové speciality.

Nabídka farmářských trhů je stále ještě poměrně bohatá. Kompletní přehled míst a termínů najdete v přehledu, a tady je několik tipů:

Adventní farmářské trhy na Kulaťáku

Trhy na Praze 6 nabízejí svým návštěvníkům pestrý sortiment. Kromě tradičního farmářského zboží mohou návštěvníci zakoupit drobné vánoční dárky na stánku Farm Design, vánoční stromky, jmelí, adventní věnce, ozdoby, ale i vánoční cukroví, vánočky, bábovky a štoly.
Termíny:  čtvrtek a pátek od 12 do 18 hodin / sobota od 8 do 14 hodin
8., 9., 10. 12. / 15., 16., 17. 12. / 22., 23. 12. (poslední trh se uskuteční v pátek 23. 12.)… více

Farmářské tržiště Jiřák přidává Adventní neděle


Autor: SXC

Vánoční dekorace, drobné dárky i cukroví koupíte na farmářských trzích

Ke „klasické“ středě a sobotě na náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, se přidává ještě neděle.
Každou adventní sobotu i neděli v měsíci prosinci bude pro děti připraven vyhřívaný stan s vánoční dílnou a profesionálním dohledem. Mimo to bude mezi 10. a 15. hodinou každou sobotu a neděli živá hudba. A samozřejmě trh, na který jsou návštěvníci zvyklí, navíc však budou přírodniny, jako věnce, svíčky a nejrůznější vánoční zboží včetně české kosmetiky, českých knížek apod.
V dětské dílně (o sobotách a nedělích) si mohou děti vyrobit vánoční dárek anebo třeba ozdobit vánoční perníček. Maminky si pak mohou v klidu nakoupit na trhu třeba vánoční dárky.

Nedělní tržiště bude otevřeno od 11 do 18 hodin, v sobotu a ve středu budou mít trhy otevřeno od 8 do 18 hodin… více

Vánoční farmářské trhy Brno-Medlánky

Vánoční medlánecké farmářské trhy vás zvou na sobotu 10. 12. od 9 do 13 hodin. Těšit se můžete na ukázku domácí zabijačky s prodejem zabijačkových specialit, vánoční pečivo, vánoční stromky v květináči, drobné dárky a teplé občerstvení – zabijačkové speciality, teplé nápoje… více

Další tipy a pozvánky najedete ve fóru farmářských trhů a v přehledu:

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Šéfredaktorka serveru Vitalia.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).