Hlavní navigace

Evropská kvalita pro pacienty „Homolky“

10. 3. 2009

Sdílet

Vedení pražské Nemocnice Na Homolce dnes novinářům představilo nový komplex operačních sálů pro pacienty s onemocněním mozku, míchy a páteře, vybavený moderními přístroji pro chirurgy a anesteziology včetně špičkových zobrazovacích systémů. Jedná se o největší investici nemocnice za poslední čtyři roky – rekonstrukce sálů stála 110 milionů korun a trvala půl roku. Nyní se sály řadí mezi deset nejlepších pracovišť v Evropě.

Medicina-a-zdravi-homolkaVedení pražské Nemocnice Na Homolce dnes novinářům představilo nový komplex operačních sálů pro pacienty s onemocněním mozku, míchy a páteře, vybavený moderními přístroji pro chirurgy a anesteziology včetně špičkových zobrazovacích systémů.

Jedná se o největší investici nemocnice za poslední čtyři roky – rekonstrukce sálů stála 110 milionů korun a trvala půl roku. Nyní se sály řadí mezi deset nejlepších pracovišť v Evropě.

Nemocnice Na Homolce a její neurologicko-neurochirurgický program je otevřen pacientům z celé České Republiky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).