Hlavní navigace

Den unavených učitelů v pražské ZOO – za korunu

1. 7. 2010

Sdílet

Již tradičně připravili někteří obchodníci nabídku pro děti s dobrým vysvědčením (někdy s jakýmkoli vysvědčením). Zoo Praha ale nemyslí jen na školáky, ale také na učitele. „Zmrzlina za samé jedničky zadarmo!“ podobné nápisy byly k vidění včera, kdy děti dostávaly vysvědčení. Do pražské Zoo měly vstup za symbolickou korunu všichni, kdo se prokázali vysvědčením s jedničkami z přírodovědných předmětů (prvouky, vlastivědy, přírodopisu, biologie, chemie atd.) v rámci Dne šprtů.

Již tradičně připravili někteří obchodníci nabídku pro děti s dobrým vysvědčením (někdy s jakýmkoli vysvědčením). Zoo Praha ale nemyslí jen na školáky, ale také na učitele.

„Zmrzlina za samé jedničky zadarmo!“ podobné nápisy byly k vidění včera, kdy děti dostávaly vysvědčení. Do pražské Zoo měly vstup za symbolickou korunu všichni, kdo se prokázali vysvědčením s jedničkami z přírodovědných předmětů (prvouky, vlastivědy, přírodopisu, biologie, chemie atd.) v rámci Dne šprtů.

Fórum: Pětistovka za vysvědčení? Nebo nový mobil? 

Učí se děti pro sebe, nebo pro rodiče? Mají být odměňováni za dobré známky? Jak to děláte u vás? Zapojte se do diskuse.

Ve čtvrtek 1. července zve pražská Zoo pro změnu všechny učitele. V rámci Dne unavených učitelů pro ně platí stejné zvýhodněné vstupné jako předchozí den pro školáky. Jen aby si třeba v pavilonu opic nepřipadali jako ve třídě…

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).