Hlavní navigace

Country Life rozšiřuje nabídku bezlepkových výrobků

17. 1. 2011

Sdílet

Společnost Country Life, výrobce a distributor biopotravin, rozšiřuje nabídku výrobků bez obsahu lepku. Jak informuje server Bio-info.cz Country Life doplnil řadu směsí Nominal o další směsi na pečení chleba či na přípravu těsta včetně bramborového. V sortimentu e-shopu nabízí nyní řadu dalších výrobků pro celiaky a pro ty, kteří se z různých důvodů vyhýbají příjmu lepku ve stravě: mouky, těstoviny, směsi na pečení chleba a knedlíků, kaše, pomazánky a další.

Společnost Country Life, výrobce a distributor biopotravin, rozšiřuje nabídku výrobků bez obsahu lepku.

Jak informuje server Bio-info.cz Country Life doplnil řadu směsí Nominal o další směsi na pečení chleba či na přípravu těsta včetně bramborového. V sortimentu e-shopu nabízí nyní řadu dalších výrobků pro celiaky a pro ty, kteří se z různých důvodů vyhýbají příjmu lepku ve stravě: mouky, těstoviny, směsi na pečení chleba a knedlíků, kaše, pomazánky a další.

V maloobchodních prodejnách Country Life najdou lidé trpící nesnášenlivostí lepku širokou nabídku bezlepkových výrobků, například široký sortiment chlebů a pečiva, listového těsta, sušenek a sladkého pečiva značky Bezgluten, piškoty a kávu z topinambur od firmy Kávoviny nebo například slané i sladké lněnky a čokolády od českého výrobce Lifefood.

Na serveru Bio-info.cz najdete dále informace o restauraci, v níž se bez problémů nají celiatik a tip na bezlepkovou kuchařku.

Čtěte dále: Celiakie

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).