Hlavní navigace

Chcete brigádu? Zapomeňte na administrativní práce

Redakce

Komu se před rokem povedlo sehnat brigádu, mohl se považovat za dítě štěstěny. Letos to sice platí dál, ale jen u některých druhů prací.  Přestože lidí bez práce neustále přibývá, nabídka dočasných přivýdělků v repertoáru personálních a pracovních agentur se přece jen poněkud zvýšila. „Vloni byla nabídka velmi slabá, letos odhadujeme, že se zvýšila přibližně o 30 procent. Stále ještě ale nedosahuje úrovně, kterou měla před příchodem krize,“ zhodnotil situaci Jiří Halbrštát, marketingový manažer…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Komu se před rokem povedlo sehnat brigádu, mohl se považovat za dítě štěstěny. Letos to sice platí dál, ale jen u některých druhů prací. 

Přestože lidí bez práce neustále přibývá, nabídka dočasných přivýdělků v repertoáru personálních a pracovních agentur se přece jen poněkud zvýšila.

„Vloni byla nabídka velmi slabá, letos odhadujeme, že se zvýšila přibližně o 30 procent. Stále ještě ale nedosahuje úrovně, kterou měla před příchodem krize,“ zhodnotil situaci Jiří Halbrštát, marketingový manažer personální agentury Manpower.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Čtěte téma: Vyluxuješ, zaplatím!

Vy potřebujete pomoc a vaše dítě brigádu? Dejte to dohromady. Anebo to není dobrý nápad?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).