Hlavní navigace

Chcete brigádu? Zapomeňte na administrativní práce

6. 5. 2010

Sdílet

Komu se před rokem povedlo sehnat brigádu, mohl se považovat za dítě štěstěny. Letos to sice platí dál, ale jen u některých druhů prací.  Přestože lidí bez práce neustále přibývá, nabídka dočasných přivýdělků v repertoáru personálních a pracovních agentur se přece jen poněkud zvýšila. „Vloni byla nabídka velmi slabá, letos odhadujeme, že se zvýšila přibližně o 30 procent. Stále ještě ale nedosahuje úrovně, kterou měla před příchodem krize,“ zhodnotil situaci Jiří Halbrštát, marketingový manažer…

Komu se před rokem povedlo sehnat brigádu, mohl se považovat za dítě štěstěny. Letos to sice platí dál, ale jen u některých druhů prací. 

Přestože lidí bez práce neustále přibývá, nabídka dočasných přivýdělků v repertoáru personálních a pracovních agentur se přece jen poněkud zvýšila.

„Vloni byla nabídka velmi slabá, letos odhadujeme, že se zvýšila přibližně o 30 procent. Stále ještě ale nedosahuje úrovně, kterou měla před příchodem krize,“ zhodnotil situaci Jiří Halbrštát, marketingový manažer personální agentury Manpower.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Čtěte téma: Vyluxuješ, zaplatím!

Vy potřebujete pomoc a vaše dítě brigádu? Dejte to dohromady. Anebo to není dobrý nápad?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).