Hlavní navigace

Bedýnková sezóna Farmářského obchodu začíná

18. 5. 2012

Sdílet

Farmářský obchod v Plzni právě zahajuje Bedýnkovou sezónu 2012.  První bedýnky se vydávají již dnes, v pátek 18. května 2012. Ale do bedýnkového systému Farmářského obchodu se ještě můžete zapojit, je to snadné. Celý systém funguje přes ESHOP Farmářského obchodu (http://eshop.farmarsky-obchod.cz).

Farmářský obchod v Plzni právě zahajuje Bedýnkovou sezónu 2012. 

První bedýnky se vydávají již dnes, v pátek 18. května 2012.  Ale do bedýnkového systému Farmářského obchodu se ještě můžete zapojit, je to snadné. Celý systém funguje přes ESHOP Farmářského obchodu (http://eshop­.farmarsky-obchod.cz).

Objednávejte bedýnky…

18. května startujeme druhou sezónu bedýnkového systému Farmářského obchodu. Stát se členem bedýnkového systému může ten, kdo bude odebírat bedýnky alespoň 2 x měsíčně. Při menší frekvenci je pro nás problém bedýnky připravovat a celý systém je pak méně funkční,“ vysvětluje Tomáš Popp z Farmářského obchodu. 

Bedýnky obsahují vždy sezónní zeleninu, která je sklízena v době, kdy je nechutnější. Zelenina je vždy čerstvá, pěstovaná bez zbytečné chemie a samozřejmě je tuzemského původu. „Odběr bedýnek zajišťuje spotřebitelům pohodlný způsob, jak si zajistit pravidelnou dodávku čerstvé, tuzemské zeleniny a ovoce prověřeného původu,“ říká Tomáš Popp.

Bedýnky se budou vydávat každý týden. Objednávky bedýnek je potřeba provést nejpozději ve středu předcházející pátečnímu výdejnímu dni. Výdej bedýnek bude probíhat vždy v pátek od 12 do 18 hodin ve Farmářském obchodu SLOVANY (Lobezská 63, Plzeň).

Více o obchodu: FARMÁŘSKÉ PRODEJNY

Bedýnky mají dvě velikosti (5 kg a 10 kg). K bedýnce si zájemci mohou objednat jakékoli dobroty z ESHOPU Farmářského obchodu. Na eshopu lze nakupovat i bez nutnosti odebírat farmářské bedýnky.

První letošní bedýnky budou obsahovat různé druhy salátů, jarní cibulku, kedluben, ředkvičky, pórek, květák, brambory, cibuli, česnek mrkev, jablka… Sortiment se bude proměňovat dle průběhu zemědělského roku.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).