Hlavní navigace

Advent a Vánoce na farmářském tržišti Jiřák a Náplavka

6. 12. 2012

Sdílet

Farmářská tržiště Náplavka a Jiřák v Praze nabízejí v čase adventu vánoční zboží i živé ryby. Nejen kapry si můžete online zarezervovat. Farmářské tržiště Jiřák na Praze 3 navazuje na úspěšnou tradici adventních nedělí, které letos zažijí již třetí sezónu v duchu farmářského tržiště. 9., 16. a 23. 12. tedy poslední tři neděle před Štědrým dnem můžete nakoupit dárky pro vaše nejbližší a to přímo na farmářském tržišti. Rukodělné výrobky, šperky, ale také delikatesy a sladkosti vhodné jako dárek k…

Farmářská tržiště Náplavka a Jiřák v Praze nabízejí v čase adventu vánoční zboží i živé ryby. Nejen kapry si můžete online zarezervovat.

Farmářské tržiště Jiřák na Praze 3 navazuje na úspěšnou tradici adventních nedělí, které letos zažijí již třetí sezónu v duchu farmářského tržiště. 9., 16. a 23. 12. tedy poslední tři neděle před Štědrým dnem můžete nakoupit dárky pro vaše nejbližší a to přímo na farmářském tržišti. Rukodělné výrobky, šperky, ale také delikatesy a sladkosti vhodné jako dárek k Vánocům. Neděle na farmářském tržišti bude pro návštěvníky otevřena od 10 do 18 hodin. Nebude chybět živá hudba, horký mošt nebo svařák, opékané brambory, palačinky, polévky, a jiné občerstvení, dokreslující náladu adventních trhů.

22. 12. od 10 do 15 hodin, tedy poslední sobotu před Vánoci, proběhne na Jiřáku „Trh na poslední chvíli“ – více než 30 stánků řemesel, rukodělných výrobků, skla, designu, šperků a dalších od tvůrců nejen dílen Fler.cz a tradičních dodavatelů farmářského tržiště Jiřák a Náplavka.

O trhu: Farmářské tržiště Jiřák

22. 12. se můžete těšit na rybí trh na Náplavce nejen s živými kapry. Budou k dostání také živí candáti, štiky, amuři, ale také pstruzi. Živou rybku je možné si zarezervovat prostřednictvím našeho webového formuláře na www.farmarsketrziste.cz. Na zahřátí bude na náplavce z hrnce kouřit rybí polévka, můžete si koupit vánočku nebo třeba porci obalovaného kapra, připraveného ke smažení. Nebude chybět ani tradiční bramborový salát, klobásky a vajíčka a mnoho dalšího.

Vkusné dárky od českých šperkařů, sklářů nebo malých oděvních designérů nejen potěší a případně zahřejí, ale také podpoří práci a úsilí českých řemeslníků.

O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce

Přijďte se při procházce vánoční Prahou zastavit na farmářském tržišti Jiřák nebo Náplavka a nakoupit dárky pro své blízké. Sledujte program na našich webových stránkách, kde je podrobně uvedeno, kdo, kde a kdy z živých hudebních a divadelních formací vystupuje.

Farmářská tržiště Jiřák a Náplavka v prosinci 2012:

FT Jiřák

  • středa – 8:00 – 18:00
    pátek – 8:00 – 18:00
    sobota – 8:00 – 14:00
    neděle (9., 16., 23. 12.) – 10:00 – 18:00

FT Náplavka

  • sobota – 8:00 – 14:00

Více informací najdete na www.farmarsketrziste.cz a www.facebook.com/ftpraha 

Připravili jsme pro vás:

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).