Hlavní navigace

5 + 1 vánoční tip na dárek. Ze zahraničí to jde levněji

7. 12. 2010

Sdílet

Vánoce jsou za dveřmi a dárky se samy nenakoupí. Kolegové ze serveru Měšec.cz se pro vás pokusili připravit pár užitečných tipů a rad. Dozvíte se třeba, jak koupit čtečku Kindle levněji.  Po roce Vánoce opět přicházejí a mnozí z nás místo toho, aby zpívali, pod stresem shánějí dárky. „Abychom jim v tom ulevili a ostatním třeba rozšířili obzory, připravili jsme konkrétní tipy na dárky a v některých případech i způsob, jak je získat ze zahraničí levněji,“ říká Jiří Hovorka ze serveru Měšec.cz.

Vánoce jsou za dveřmi a dárky se samy nenakoupí. Kolegové ze serveru Měšec.cz se pro vás pokusili připravit pár užitečných tipů a rad. Dozvíte se třeba, jak koupit čtečku Kindle levněji. 

Po roce Vánoce opět přicházejí a mnozí z nás místo toho, aby zpívali, pod stresem shánějí dárky. „Abychom jim v tom ulevili a ostatním třeba rozšířili obzory, připravili jsme konkrétní tipy na dárky a v některých případech i způsob, jak je získat ze zahraničí levněji,“ říká Jiří Hovorka ze serveru Měšec.cz.

A jaké tipy na vás na Měšci čekají?

  • Kindle 3 – skvělá čtečka knih za ještě lepší cenu
  • 3D televize – drahota, která není pro každého
  • Společenské hry – levněji z Německa
  • LED žárovka – darujte 80% úsporu
  • Hromadné nakupování – minimálně 50% sleva

„Pokud jsme se ani jedním tipem netrefili do vašeho vkusu, je nám líto,“ říká Jiří Hovorka. „Nicméně nezapomeňte na to, že ať vám kdokoli (média, reklama, obchodní domy…) bude doporučovat cokoli, nejvíce radosti uděláte takovým dárkem, který druhého potěší. Proto při nákupu zkuste více než na sebe a na to, ať už tu otravnou vánoční povinnost máte z krku, myslet na toho, koho chcete obdarovat.“

Celý článek najdete na serveru Měšec.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).