Hlavní navigace

Nový web o zdraví spuštěn

[Tisková zpráva] Společnost sanofi-aventis (EURONEXT: SAN a NYSE: SNY) dnes oznámila spuštění nových webových stránek www.tymprozdravi.cz, které jsou určeny odborné i laické veřejnosti. Na stránkách bude rovněž k dispozici informační servis o dění v českém zdravotnictví zajištěný ve spolupráci s Českou informační agenturou (ČIA).

Sdílet

Pro návštěvníky stránek budou kromě zajímavých článků připraveny i videopřednášky, interaktivní dotazníky a další aktivity.„Pros­třednictvím těchto stránek bychom chtěli přinášet aktuální informace zaměřené nejen na nové poznatky z oblasti výzkumu a vývoje léků pro odbornou veřejnost, ale i působit osvětově na širokou veřejnost v oblasti prevence,“ řekla Eva Chaloupková, tisková mluvčí společnosti sanofi-aventis v České republice.

Odborníci naleznou na stránkách informace o onemocněních a nových produktech společnosti, které slouží k jejich léčbě. Přístup na stránky bude chráněn heslem a identifikačním kó­dem.

Nové webové stránky pamatují i na laickou veřejnost. V sekci určené této skupině návštěvníků se společnost zaměřila především na osvětu v oblasti kardiovaskulárních onemocnění, diabetu mellitu, onkologie a mnoha dalších. Cílem stránek je informovat nejen o příznacích a léčbě těchto nemocí, ale také o rizikových faktorech.

O sanofi-aventis

Sanofi-aventis je vedoucí globální farmaceutická společnost, objevuje, vyvíjí a distribuuje terapeutická řešení za účelem zlepšení života každého jednotlivce. sanofi-aventis je kótována na burze v Paříži (EURONEXT: SAN) a v New Yorku (NYSE: SNY). Pro více informací navštivte www.sanofi-aventis.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).