Hlavní navigace

Nejkrásnější prsa 4. kola soutěže o iPhone!

16. 8. 2010

Sdílet

Čtenáři Vitalie zvolili hlasováním vítěze již 4. kola soutěže Krása prsou. Nejvíce hlasů a postup do finále získaly: 1. místo – foto č. 1 – SPODNÍ PRÁDLO 2. místo – foto č. 2 – GREEN TITS 3. místo – foto č. 8 – DEKOLT Na nové soutěžní fotografie se můžete podívat ZDE a také hlasovat a co je nejdůležitější – posílat vaše snímky! Poslední týden pro přihlášení do soutěže právě běží – uzávěrka přihlášek do posledního kola končí v pondělí 23. 8. v deset hodin dopoledne!

Čtenáři Vitalie zvolili hlasováním vítěze již 4. kola soutěže Krása prsou.

Nejvíce hlasů a postup do finále získaly:

1. místo – foto č. 1 – SPODNÍ PRÁDLO

2. místo – foto č. 2 – GREEN TITS

3. místo – foto č. 8 – DEKOLT

Na nové soutěžní fotografie se můžete podívat ZDE a také hlasovat a co je nejdůležitější – posílat vaše snímky! Poslední týden pro přihlášení do soutěže právě běží – uzávěrka přihlášek do posledního kola končí v pondělí 23. 8. v deset hodin dopoledne!


Plné výstřihy holek z plakátů ženou houfy žen pod skalpely estetických chirurgů. Na zákrok si šetří pošťačky či prodavačky. Dělají dobře? Ve speciálu Silikozy.cz se podíváme na prsa ze všech možných úhlů pohledu:

Soutěž Krása prsou – vyhrajte iPhone!

Jaká prsa jsou krásná? Vaše? Pošlete nám svoji fotografii nebo fotku své partnerky, ženy, přítelkyně… a vyhrajte nový iPhone!

Podívejte se na soutěžní fotky z minulého týdne a HLASUJTE pro ty nejkrásnější!

E-shop  – Trička No Silicone, 100 % Nature!

Pro ženy, které se nebojí jít „s ňadry na trh“, jsme připravili „natural“ trička. Můžete si je objednat v našem e-shopu a říct spolu s námi: Stop silikozám! No Silicone, 100 % Nature!

Anketa  – silikony, nebo natural?

Odpovězte na tři otázky a pomozte nám zjistit, jak v Česku vnímáme ňadra jako taková, potažmo ňadra, které tak docela nestvořila příroda.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).