Hlavní navigace

MMS

Mineral Miracle Supplement (MMS) – jde o dvousložkový výrobek skládající se z chloritanu sodného a kyseliny citronové nebo chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Výsledkem reakce mezi těmito látkami je vznik nebezpečné látky dioxid chlóru (oxid chloričitý). Používá k dezinfekci vzduchových potrubí, topných a klimatizačních zařízení a prostor pro zvířata (stěny, podlahy a další povrchy).

Odstraňovat zubní kámen octem nebo MMS může jen blázen

Zubní kámen hyzdí zuby, a hlavně přispívá k jejich kažení. Chceme se ho proto zbavit, ideálně doma, protože na dentální hygieně to stojí moc peněz. Lijeme si do úst ocet, sodu i MMS. Prostě blázníme.

Doba čtení: 5 minut

Amerika má prvního odsouzeného za prodej MMS. Dostal čtyři roky

Amerika má první případ pravomocně odsouzeného prodejce látky MMS, kterou distribuoval skrze své internetové stránky i s návodem k použití pro vyléčení mnoha nemocí.

Doba čtení: 2 minuty

Kauza „léčba žíravinou“: Příznivci MMS a CDS lžou

MMS a CDS, k jejichž výrobě se používá chloritan sodný, jsou dle odborníků nebezpečné. Přesto s nimi nemalá skupina lidí léčí sebe – a co hůř, i své děti. Nebo ne? Kdo tady lže, komu a proč?

Doba čtení: 3 minuty

Inspekce varuje před nebezpečnými přípravky MMS a CDS: Neléčí, škodí

Další státní orgán opakovaně varuje před nebezpečnými přípravky. Lidé věří tomu, že jsou léčivé, jejich konzumace je však velmi riziková pro lidské zdraví.

Doba čtení: 1 minuta

Nevěř nikomu a ničemu. Jen magorům a CDS věř bezvýhradně

Těžko říct, podle čeho se rozhodují šílené matky – a bohužel ženský rod je tu většinou na místě –, v koho a co vloží svoji bezmeznou důvěru. Řeší se hrůzy typu éčka v jídle, chemie v kosmetice, prvoci ve vodě, ale mimino se bez nejmenšího zaváhání maže sajrajtem.

Doba čtení: 8 minut

Na českém trhu je nebezpečné MMS

MMS, CDS, CDS2 nebo CDH jsou výrobky, které jsou prezentovány jako alternativní přírodní lék účinný téměř proti všem existujícím nemocem, mohou vám ale vážně ublížit.

Doba čtení: 3 minuty

MMS je v prvé řadě byznys

Každá doba má své zázraky. Dnes to má být chloritan sodný aneb MMS. Látka, která se používá mimo jiné k čištění bazénů, má pomoci tělu uzdravit se. Prý vyléčí i AIDS a rakovinu.

Doba čtení: 4 minuty

Naděje neumírá vždy poslední. Někdy zemře dřív pacient

Dali byste šedesát tisíc korun za pytlíček se zázračnými houbami? Že ne? Představte si ale, že vaše dítě má rakovinu. Ještě pořád byste nezaplatili? Byznys s nadějí je výnosný.

Doba čtení: 5 minut

Prý léčí rakovinu. Místo toho může popálit jícen

Na internetu je v prodeji přípravek nabízející konečné řešení všech nemocí. Před jeho konzumací však důrazně varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Státní zemědělská a potravinářská inspekce řeší další případ nebezpečného přípravku. Jedná se o preparát Miracle Mineral Supplement (MMS), nabízený hlavně na internetu jako „konečné řešení všech nemocí“.

Doba čtení: 2 minuty