Hlavní navigace

jídlo v krabičce

DameJidlo.cz má mouchy. Má ale i účinné plácačky

Celý měsíc jsme testovali službu DameJidlo.cz. Objednávali jsme v rozličných restauracích, různá jídla, v různou denní i noční dobu. Přivezli nám syrový burger, ale i skvělé sushi.

Doba čtení: 7 minut

Jak obědvá poslanec a jak dělník?

Co obědvá nejčastěji rozhlasový moderátor? Srovnávali jsme jeho hlavní chod s tím, který do sebe souká poslanec, učitel, ajťák i dělník. Našli jsme rozdíly ve stolování i cenách.

Doba čtení: 5 minut

První zdravý fastfood není o nic lepší než McDonald´s

Navštívili jsme dva pražské fastfoody, Famagustu, který se honosí podtitulem „zdravý“ , a klasiku McDonald´s. Rozebrali jsme čtyři wrapy a zjistili, čím se od sebe liší. Moc toho není.

Doba čtení: 6 minut

Krabičkové diety dopadly v testu mizerně. Jsou nějaké kvalitní?

Test MF Dnes vyzkoušel devět diet v krabičce se žalostným výsledkem – uspěly jen tři. Je to důvod zatratit všechny krabičkové diety šmahem? Není, ale neberte první, která se vám namane.

Doba čtení: 3 minuty

Jak si připravit chutné „krabičky“ na celý den

Populární „jídlo do krabiček“, to je něco jiného než houska se salámem. Mělo by vám zajistit plnohodnotnou stravu. A nemusíte si je nutně objednávat u profesionálů. Staňte se jimi sami!

31. 8. 2011 0:00
Doba čtení: 5 minut

Dieta v krabičkách. Naservírují vám ji až pod nos

Slyšíte slovo dieta a reagujete jako býk na červený hadr? Přitom byste chtěli trvale zhubnout a zapomenout, že existuje nějaký jojo efekt. Zkuste dietu – pardon ­- jídlo v krabičkách.

Doba čtení: 6 minut