Hlavní navigace

Farmářské tržiště na Kubáni

Medobraní na farmářském trhu na Kubáni

Pravidelné farmářské trhy na Kubánském náměstí doprovodí v sobotu 22. 6. Medobraní. Bude probíhat od 8 do 14 hodin, stejně jako obvyklý sobotní trh.

17. 6. 2013 12:30
Doba čtení: 1 minuta

Slavnosti českého chřestu na Kubánském náměstí

Již tuto sobotu 25. května se od 8 do 14 hodin uskuteční chřestové slavnosti pro všechny milovníky této zeleniny na farmářských trzích na Kubánském náměstí v Praze 10. „Návštěvníci zde budou moci mj. ochutnat chřestové menu kuchaře Radka Jakubce, a to salátek ze zeleného a bílého chřestu s pancettovým vinaigrette, krém ze zeleného chřestu s bazalkovými krutony a zelený a bílý chřest na bernaiské omáčce s estragonem. Jedna degustační porce bude za symbolickou dvacetikorunu,“ uvedla Zuzana…

21. 5. 2013 21:47
Doba čtení: 1 minuta

To nejlepší z farmářských trhů a Májka na Kubáni

Farmářské trhy na pražském Kubánském náměstí se konají vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. V úterý 30. 4. bude ale na trhu ještě něco navíc. Na Kubáni bude poslední dubnový den v duchu tradice vztyčena májka. Od 14 hodin zde bude folklórní vystoupení a ochutnávka toho nejlepšího z farmářských trhů.

25. 4. 2013 22:51
Doba čtení: 1 minuta

Jediný večerní farmářský trh začne v pondělí

Dva farmářské trhy v režii Prahy 10 právě zahajují letošní sezónu. Už dnes mohou zákazníci nakupovat na farmářském trhu na Kubánském náměstí a od pondělí také na Zahradním městě, kde se na sezónu chystá tržiště Slunečnice. Trhy na Kubánském náměstí zahájily prodej právě dnes a budou pokračovat vždy v úterý a ve čtvrtek od osmi do osmnácti hodin. Na Kubánském náměstí čekají návštěvníky v průběhu roku i různé tematické dny, slavnosti a další akce.

21. 3. 2013 13:31
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kubáni mimořádně s masopustem

Na Praze 10 se připravuje masopust, jehož součástí budou i první letošní farmářské trhy na Kubánském náměstí. V neděli 10. února 2013 bude na Kubáni a Gutovce probíhat masopustní farmářský trh. Nebude chybět tradiční zabíjačka, koblihy, hudba, chůdaři a kejklíři. Pravidelné farmářské trhy na Kubánském náměstí se budou konat od března 2013, datum pořadatelé ještě upřesní. Trhy budou pravděpodobně pokračovat obdobně jako v loňském roce, vždy v úterý, a ve čtvrtek od 8 do 18 hodin a každou sobotu…

4. 2. 2013 9:22
Doba čtení: 1 minuta

Staročeské trhy na Kubánském náměstí zpestří farmářský trh

V sobotu 6. října proběhnou na farmářském trhu na Kubánském náměstí Staročeské trhy. Trh začíná v 8 hodin a končí v 17 hodin, doprovodný program startuje v 11 dopoledne a bude končit spolu s trhy, tedy kolem páté odpolední. Farmářské trhy na Kubánském náměstí se konají vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu.

5. 10. 2012 10:12
Doba čtení: 1 minuta

Druhé farmářské trhy Prahy 10 Slunečnice začínají ve středu

Farmářské tržiště na Zahradním Městě se přidá k trhu na Kubánském náměstí a doplní nabídku Prahy 10. Provoz trhu, který najdete na prostranství u ulice Jabloňová, bude zahájen ve středu 9. května od osmi hodin, informoval nás mluvčí pořadatele, kterým je Úřad městské části Praha 10, Jan Charvát. V provozu bude dále každou středu od osmi do osmnácti hodin a vždy v pátek od osmi do šestnácti.

6. 5. 2012 10:40
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy - novinky a změny v Praze

Sezóna trhů se rozjíždí a s ní přichází řada změn: Jiřák, Kubáň, Tylák, náměstí Republiky… Podívejte se na novinky z hlavního města a vyberte si v přehledu farmářských trhů z celé ČR.

5. 3. 2012 10:32
Doba čtení: 2 minuty

Farmářský trh na Jiřáku bude i každý pátek. Kubáň zatím nejasná

Pořadatelé zvou všechny příznivce trhů na páteční farmářské trhy na Jiřáku v Praze 3. Farmářské tržiště Jiřák aktuálně prodává vždy ve středu a v sobotu, nově přibudou i pátky. „Zareagovali jsme na četné žádosti spotřebitelů, a proto otevíráme farmářský trh i v pátek. Budou tak mít možnost nakoupit těsně před víkendem a užít si dva dny volna na cestách s kvalitními farmářskými produkty,“ říká Jiří Sedláček, předseda sdružení Archetyp, organizátor farmářských trhů na Jiřáku a Náplavce.

28. 2. 2012 9:17
Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy 2012: začíná se dřív než loni - přehled otevřených trhů

Většina farmářských trhů skončila zhruba před měsícem, ale namísto dlouhé zimní přestávky už se pomalu, ale jistě opět rozjíždí prodej. Zjistili jsme, kam už můžete vyrazit za nákupy.

23. 1. 2012 9:24
Doba čtení: 4 minuty

Farmářské trhy 2012: tuto sobotu se přidává tržiště na Jiřáku

Oblíbené farmářské tržiště na Jiřáku zahajuje od soboty pravidelný prodej. Rozšiřuje tak prozatím nepočetné řady otevřených farmářských trhů. Podívejte se, kde už můžete nakupovat.

16. 1. 2012 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Kde najdete farmářské trhy těsně před Vánoci?

I v posledním předvánočním týdnu se konají oblíbené farmářské trhy. Míst už značně ubylo, připravili jsme pro vás přehled lokalit, kde stále najdete dobré lokální potraviny.

19. 12. 2011 9:21
Doba čtení: 1 minuta

Budoucnost farmářských trhů na Kubáni a ve Varech je pro rok 2012 nejistá

Farmářské trhy se staly letošním fenoménem. Přesto někteří pořadatelé – a to oblíbených a dobře hodnocených trhů – nevědí, zda budou moci pokračovat i na jaře.

Doba čtení: 4 minuty