Hlavní navigace

Nová soutěž: Sport a já - pošlete fotku

Redakce

Chcete se pravidelně hýbat, ale chybí vám motivace? Server Vitalia.cz a společnost BOOTCAMPS vyhlašují soutěž o TŘI POUKAZY na sportovní kurz pod vedením profesionálních trenérů. Jak vyhrát účast na vital bootcampu v hodnotě 1890 korun? Stačí, když nám pošlete FOTOGRAFII na téma SPORT A JÁ (a pak trocha štěstí při losování).

Doba čtení: 1 minuta

Soutěž již byla ukončena! Kdo vyhrál?

Možná jste někdy slyšeli o klasickém bootcampu. Parta lidí se pravidelně schází a pod vedením profesionálních trenérů si dává pořádně do těla. Někdo dokonce říká, že je to dril téměř vojenský. Vital bootcamp je odlehčenou formou tohoto kondičního tréninku. Vhodný je jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří se cvičení delší dobu nevěnovali nebo si nejsou jisti svojí fyzickou zdatností. Bootcampy jsou vypisovány v řadě termínů, výherci si budou moci vybrat podle svých možností.

Pravidla soutěže

Snad každý přišel někdy se sportem do styku, více či méně úspěšně, komicky, tragicky, nechtěně, nebo dokonce z donucení … A čím hůř vypadáme a dopadáme, tím větší je pravděpodobnost, že je poblíž nějaký dobrák s foťákem nebo mobilem. Máte povedenou fotku na téma SPORT A JÁ? Pošlete nám ji. 

poukaz Vital

Fotografie prosím posílejte elektronickou cestou na soutez@vitali­a.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. Soutěžní snímky je nutné zasílat ve formátu JPG, přičemž delší strana fotografie (snímky mohou být na výšku i na šířku) by neměla mít více než 1 000 bodů.

Snímky posílejte do půlnoci 1. března 2010. Výherci budou vylosováni ze všech přihlášených fotografií splňujících podmínky soutěže a vyhlášeni ve středu 3. března 2010.

Nachytali vás v pohybu – zákeřně, legračně, nebezpečně? Nebo se třeba chcete pochlubit svými sportovními výkony? Podívejte se, jak jsme na tom my v redakci a naši kolegové, rodiny a kamarádi:

Fotogalerii budeme průběžně doplňovat o zasílané fotografie.

Přihlášením snímků do soutěže potvrzujete, že se na zaslané fotografie nevztahují autorská práva a že souhlasíte se zveřejněním na serveru Vitalia.cz.