Hlavní navigace

Vyberte nejlepší nemocnici roku 2010!

Redakce

Očekáváme lepší přístup ke zdravotní péči, vyšší kvalitu, používání nejnovějších technologií, slušné zacházení. Dnešní pacienti se prostě chtějí více podílet na rozhodování o svém zdraví, mají vyšší nároky a nebojí se je prosazovat.  Nyní se můžete zapojit do projektu „Nemocnice ČR 2010“ a podpořit kvalitní zdravotnické zařízení podle vašich osobních zkušeností.

Doba čtení: 1 minuta

Očekáváme lepší přístup ke zdravotní péči, vyšší kvalitu, používání nejnovějších technologií, slušné zacházení. Dnešní pacienti se prostě chtějí více podílet na rozhodování o svém zdraví, mají vyšší nároky a nebojí se je prosazovat. 

Nyní se můžete zapojit do projektu „Nemocnice ČR 2010“ a podpořit kvalitní zdravotnické zařízení podle vašich osobních zkušeností.

Na adrese www.nejlepsi-nemocnice.cz můžete až do 31. října hlasovat v celostátním projektu o nejlepší nemocnici roku 2010.

Projekt je zaměřen na sledování a porovnávání téměř 160 nejvýznam­nějších českých nemocnic. Pacienti v něm mají možnost reagovat na zkušenosti s léčebnou péčí, s níž se setkali při návštěvě zdravotnických zařízení v České republice.

Přehled všech zařízení najdete v našem katalogu nemocnic

Mapy, kontakty, hodnocení, komentáře…

Výsledný žebříček českých nemocnic za rok 2010 bude zveřejněn koncem listopadu.

Vitalia_narozeniny

Odpovědi respondentů pomohou manažerům měřených nemocnic spolehlivěji a rychleji rozhodovat při řešení strategických otázek a umožní pacientům lépe se orientovat v nabídce poskytované péče jednotlivých zdravotnických zařízení,“ říká MUDr. Pavel Hronek,  předseda představenstva společnosti IZIP a.s., která je hlavním partnerem projektu.

Zdroj: IZIP