Hlavní navigace

Váš online zubní kartáček

26. 3. 2010

Sdílet

Lupa.cz: Následující službu možná ocení lidé, kteří musí být v rámci zaměstnání neustále na cestách a hotel je jejich druhým domovem.  Zbaví vás starostí při balení základních hygienických potřeb a už nikdy si nezapomenete zabalit třeba zubní kartáček. Na stránkách si jednoduše vytvoříte vlastní balíček z oblíbeného šamponu, kartáčku, hřebenu, holícího strojku a třeba léků na bolest hlavy. 

Lupa.cz: Následující službu možná ocení lidé, kteří musí být v rámci zaměstnání neustále na cestách a hotel je jejich druhým domovem. 

Zbaví vás starostí při balení základních hygienických potřeb a už nikdy si nezapomenete zabalit třeba zubní kartáček. Na stránkách si jednoduše vytvoříte vlastní balíček z oblíbeného šamponu, kartáčku, hřebenu, holícího strojku a třeba léků na bolest hlavy. 

Suite Arrival vám jej potom na stanovené datum pošle rovnou do hotelu. Na rozdíl od nespolehlivé přepravy zavazadel letadly tak budete mít záruku, že alespoň něco se vám při přepravě neztratí.

Informace o dalších službách na internetu si přečtěte v článku Webovinky 36: Váš online zubní kartáček na serveru Lupa.cz.

I pro ty, co necestují: Víte, jak si správně vyčistit zuby?

Většina dospělých lidí si podle odborníků neumí dobře čistit zuby. A jedno správné vyčištění denně je přitom účinnější než několik nesprávných.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).