Hlavní navigace

Štědrý den netradičně - v pražské zoo. Děti za korunu

Redakce

„Přijďte se podívat, jak slaví Vánoce naše zvířata,“ láká návštěvníky zoologická zahrada v Praze. Zoo připravila speciální vánoční komentované krmení, které potěší nejen vás, ale i zvířata, která mají také ráda překvapení a vánoční dárky. Přečtěte si: Štědrý den Ať už jste se ho dočkali v jakémkoli rozpoložení, Štědrý den je nakonec tady. Více o kouzlech a tradicích…

Doba čtení: 1 minuta

„Přijďte se podívat, jak slaví Vánoce naše zvířata,“ láká návštěvníky zoologická zahrada v Praze.

Zoo připravila speciální vánoční komentované krmení, které potěší nejen vás, ale i zvířata, která mají také ráda překvapení a vánoční dárky.

Přečtěte si: Štědrý den

Ať už jste se ho dočkali v jakémkoli rozpoložení, Štědrý den je nakonec tady. Více o kouzlech a tradicích…

Uvidíte, že rybu mají na vánočním jídelníčku, kromě nás, také pelikáni a tučňáci, kteří se dostaví ke slavnostní tabuli dokonce ve fraku. Lachtani si vánoční rybí oběd zaslouží cvičením a taková kočka rybářská si oběd musí dokonce ulovit v jezírku. Sloní dámy a tygři vám, mimo jiné, ukáží, jakým způsobem rozbalují dárky.

Pokud přinesete zvířatům nadílku v podobě něčeho dobrého (tvrdé pečivo, ovoce a zeleninu pouze v dobrém stavu, oříšky či piškoty) předejte ji u hlavního vchodu. Sami zvířata nekrmte, místo vánočního přilepšení byste jim způsobili bolení břicha.

Zoologická zahrada je na Štědrý den otevřena pouze do 14 hodin. Děti do patnácti let mají na Štědrý den vstup za 1,– Kč!

Časový harmonogram a další informace najdete na adrese www.zoopraha.cz.