Hlavní navigace

Soutěž Vitalie a společnosti BOOTCAMPS má vítěze! Kdo si půjde zaběhat?

4. 1. 2010

Sdílet

18. prosince jsme vyhlásili soutěž o kurz běhání, který pořádá společnost BOOTCAMPS. Dnes, přesně v 16 hodin, jsme v kanceláři vydavatele magazínu Vitalia.cz, společnosti Internet Info, v Praze na Hradčanské, vylosovali výherce, který dostane pořádně do těla. Nejste jím náhodou vy?

Soutěžní otázka (Jak sportovní výkony ovlivňuje dehydratace z předchozího dne?) zazněla v prosincovém článku „Už máte pohybové předsevzetí na příští rok? Soutěžte s Vitalií o kurz běhání!“. Ze tří možných odpovědí byla správná jen jedna: „Únava se projeví při pohybu dříve. Tělo bude delší dobu namožené a bude hůře regenerovat.

Správně odpověděl a vylosován byl pan Josef Mašek z Prahy 4, kterému gratulujeme!

K tématu: Maraton – stálo to za to

běh

Running bootcamp je čtyřměsíční program určený nejen pro ty, kteří se chtějí připravit na pražský maraton nebo půlmaraton. Vhodný je pro všechny, kteří chtějí podstoupit běžecký trénink pod dohledem odborníka.

Společně s výhercem se bude na pražský maraton připravovat i naše redaktorka Helena Fišerová, která pro vás připraví seriál o běhání. V jednotlivých kapitolách se budeme věnovat jak běžeckému tréninku a technice, tak kompenzačnímu cvičení a regeneraci. Neopomeneme ani pitný režim a výživu. 

Sledujte magazín Vitalia.cz, připravujeme další soutěže o poukazy na některé z bootcampů!

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).