Hlavní navigace

Soutěž: Nevyhrajete procházku růžovým sadem

23. 4. 2010

Sdílet

 Autor: BOOTCAMPS
Potřebujete nastartovat k pravidelnému sportování? Vyhecovat k výkonu? Napište nám, jaký byl váš „nej“ sportovní zážitek, a vyhrajte účast na „original bootcamp“!

Soutěž byla ukončena!

K pohybu můžete mít více důvodů – shodit několik kil, dostat se do formy, zpevnit si postavu nebo si jej prostě jen užívat.

To vše vám zajistí nejefektivnější kondiční program vedený profesionálními trenéry, tzv. bootcamps, který našel v České republice řadu příznivců, kteří jej absolvují opakovaně. „Na bůťák jsem se přihlásila s přítelem – právě v tom jsem viděla největší výhodu ‒ jednou hecoval on mě, abych překonala bolest a trénink vydržela, podruhé jsem hecovala já jeho, když už se mu nechtělo po několikáté vstávat v šest hodin ráno. Bootcamp je hodně o týmové spolupráci a vzájemné podpoře při cvičení,“ svěřila se nám Martina Vránová, čtyřiadvacetiletá studentka VŠE, která už má za sebou šestitýdenní dril.

bootcamp

Bootcamp našel inspiraci u námořnictva Spojených států ‒ původně šlo o výcvik armády Spojených států, jehož prostřednictvím byli přijímáni vojáci k námořnictvu. Samozřejmě v podání „fitness průmyslu“ se bootcamp přizpůsobuje široké veřejnosti a zvládnout by jej měl každý, kdo má vůli a chuť to zkusit. Je to vlastně obrovská fyzická, ale i psychická výzva.

Pojďte to také vyzkoušet!

Vitalia.cz vám nabízí šanci získat poukaz. Stačí se zúčastnit naší soutěže:

Šanci na výhru má každý, kdo se nám svěří se svým zásadním, popř. nejzajímavějším, nejvýraznějším nebo nejzábavnějším sportovním zážitkem. Pošlete nám do půlnoci 3. května 2010 na adresu soutez@vitalia.cz odstavec až dva na dané téma a vyhrajte poukaz na original bootcamp! Tři vylosované výherce pak uveřejníme na našich stránkách následující středu (5. května 2010).

Chcete vyhrát? Napište nám, jaký byl váš „NEJ“ sportovní zážitek!

Nezapomeňte uvést své jméno a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky uveřejnit.

Foto: BOOTCAMPS

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).