Hlavní navigace

Soutěž: Nevyhrajete procházku růžovým sadem

Autor: BOOTCAMPS
Redakce

Potřebujete nastartovat k pravidelnému sportování? Vyhecovat k výkonu? Napište nám, jaký byl váš „nej“ sportovní zážitek, a vyhrajte účast na „original bootcamp“!

Doba čtení: 1 minuta

Soutěž byla ukončena!

K pohybu můžete mít více důvodů – shodit několik kil, dostat se do formy, zpevnit si postavu nebo si jej prostě jen užívat.

To vše vám zajistí nejefektivnější kondiční program vedený profesionálními trenéry, tzv. bootcamps, který našel v České republice řadu příznivců, kteří jej absolvují opakovaně. „Na bůťák jsem se přihlásila s přítelem – právě v tom jsem viděla největší výhodu ‒ jednou hecoval on mě, abych překonala bolest a trénink vydržela, podruhé jsem hecovala já jeho, když už se mu nechtělo po několikáté vstávat v šest hodin ráno. Bootcamp je hodně o týmové spolupráci a vzájemné podpoře při cvičení,“ svěřila se nám Martina Vránová, čtyřiadvacetiletá studentka VŠE, která už má za sebou šestitýdenní dril.

bootcamp

Bootcamp našel inspiraci u námořnictva Spojených států ‒ původně šlo o výcvik armády Spojených států, jehož prostřednictvím byli přijímáni vojáci k námořnictvu. Samozřejmě v podání „fitness průmyslu“ se bootcamp přizpůsobuje široké veřejnosti a zvládnout by jej měl každý, kdo má vůli a chuť to zkusit. Je to vlastně obrovská fyzická, ale i psychická výzva.

Pojďte to také vyzkoušet!

Vitalia.cz vám nabízí šanci získat poukaz. Stačí se zúčastnit naší soutěže:

Šanci na výhru má každý, kdo se nám svěří se svým zásadním, popř. nejzajímavějším, nejvýraznějším nebo nejzábavnějším sportovním zážitkem. Pošlete nám do půlnoci 3. května 2010 na adresu soutez@vitalia.cz odstavec až dva na dané téma a vyhrajte poukaz na original bootcamp! Tři vylosované výherce pak uveřejníme na našich stránkách následující středu (5. května 2010).

Vitalia_narozeniny

Chcete vyhrát? Napište nám, jaký byl váš „NEJ“ sportovní zážitek!

Nezapomeňte uvést své jméno a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky uveřejnit.

Foto: BOOTCAMPS