Hlavní navigace

Rakouský veletrh vodních sportů BOOT TULLN se blíží

2. 3. 2010

Sdílet

Veletržní město Tulln, ležící na řece Dunaji, pořádá Rakouský veletrh vodních sportů již 38 let a letos slibuje více zábavy, více vzrušení a více odhodlání. Rakouský veletrh vodních sportů je největším veletrhem vodních sportů nejen v Rakousku, ale také v celé střední a východní Evropě. Protože se veletrh v Tullnu koná na začátku března, představí se zde v Rakousku poslední novinky z oblasti vodních sportů a potápění hned po skončení lodního veletrhu v německém Düsseldorfu. Rakouského veletrhu…
Vodní skútr

Veletržní město Tulln, ležící na řece Dunaji, pořádá Rakouský veletrh vodních sportů již 38 let a letos slibuje více zábavy, více vzrušení a více odhodlání.

Rakouský veletrh vodních sportů je největším veletrhem vodních sportů nejen v Rakousku, ale také v celé střední a východní Evropě.

Protože se veletrh v Tullnu koná na začátku března, představí se zde v Rakousku poslední novinky z oblasti vodních sportů a potápění hned po skončení lodního veletrhu v německém Düsseldorfu. Rakouského veletrhu se zúčastní přibližně 350 největších vystavovatelů, kteří zde představí své aktuální novinky v oblasti produktů a služeb pro vodní sporty.

Rakouský veletrh vodních sportů – BOOT TULLN 2010

Podívejte se na fotoreportáž: Vodní skútry na Vltavě

Foto: Filip Singer

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).