Hlavní navigace

První bio farmářský trh! "Kubáň libre" na Výstavišti...

8. 4. 2011

Sdílet

V sobotu 9. dubna se uskuteční první farmářský trh na veletrhu Biostyl – a sortiment bude bohatý. Pořadatelem trhu je o. s. Archetyp, organizátor Farmářských tržišť Kubáň, Náplavka a Jiřák, před Průmyslovým palácem holešovického Výstaviště tedy čekají návštěvníky prodejní stánky s jejich oblíbenými prodejci. BIO farmářský trh se koná při příležitosti největšího veletrhu, zaměřeného na biopotraviny a ekologicky udržitelný styl života.

V sobotu 9. dubna se uskuteční první farmářský trh na veletrhu Biostyl – a sortiment bude bohatý.

Pořadatelem trhu je o. s. Archetyp, organizátor Farmářských tržišť Kubáň, Náplavka a Jiřák, před Průmyslovým palácem holešovického Výstaviště tedy čekají návštěvníky prodejní stánky s jejich oblíbenými prodejci. BIO farmářský trh se koná při příležitosti největšího veletrhu, zaměřeného na biopotraviny a ekologicky udržitelný styl života.

Pozvánka: Veletrh Biostyl

Nebude chybět zelenina v biokvalitě, biohovězí a biovepřové, uzeniny, biovíno, mouka a biovejce, ovčí, kozí a kravské sýry, med, vejce a pečivo. 

Kubáň libre!

Na veletrhu bude také stánek organizátora tržiště s biotričky „Kubáň libre“, lněné nákupní tašky, placky, otvíráky na nedělní pivko a informační materiály k farmářským tržištím.

Na tržišti bude také představeno nákladní elektrokolo, které spolu s dalšími dvěma koly celé flotily bude brzy odvážet zájemcům nákupy z farmářského tržiště anebo také farmářské bedýnky až domů. Speciálně upravená kola dodala společnost CityBikes.cz. Nákupy budou dopravovat zkušení cyklisté z iniciativy Auto*Mat. Službu budou moci návštěvníci využívat na tržištích označených logem začátkem května 2011. 

Bio farmářský trh – sobota 9. dubna, 10 do 16 hodin na pražském Výstavišti před Průmyslovým palácem.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období. Vybírat můžete také z našeho katalogu trhů:

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).