Hlavní navigace

Proměňte samy sebe online!

4. 12. 2009

Sdílet

Už se vám někdy stalo, že jste po návštěvě kadeřníka plakaly? Možná ano, a tak se už raději do žádných experimentů nechcete pouštět. Není to ale škoda? Co když pro vás existuje ideální účes a vy o tom nevíte? Pokud už nechcete nic riskovat, zkuste si před návštěvou salónu nejprve „změnit účes“ online. Zdarma!

Promense.cz je unikátní a snadno použitelnou internetovou aplikaci, která dává ženám příležitost vyzkoušet si nejrůznější změny svého makeupu nebo účesu z pohodlí domova. Od vytváření perfektních očních stínů přes rozmanité barvy rtů až po kompletní změnu účesu. Rozsahem funkcí a použitelnosti je PromenSe.cz projektem svého druhu na českém internetu ojedinělým.

Čtěte také téma: Piercing na vlastní kůži. Jaká jsou rizika?

změna, proměna

Každý návštěvník si může nahrát svou vlastní fotografii a hned začít experimentovat se svou vizáží a vybírat z široké palety barev a tvarů očních stínů, linek, kontur, řas, rtů nebo různých účesů. Efekt proměny je snadný, je vidět okamžitě a je velmi blízký realitě. Proměnu si uživatel může uložit, vytisknout nebo poslat e-mailem sobě či kamarádům. Další možností je předání výsledku stylistovi nebo kadeřníkovi, který podle předlohy může vytouženou proměnu zprostředkovat.

Anketa

Byli jste někdy naštvaní na vašeho kadeřníka, jak vás ostříhal/a?

„PromenSe.cz dává ženám příležitost, aby se staly samy sobě kadeřnicí, vizážistkou nebo kosmetičkou a navrhly si tak perfektní vzhled pro každou příležitost. To vše z pohodlí domova a navíc zdarma,“ vysvětluje hlavní výhody PromenSe.cz publisher online projektů David Beška. Zároveň dodává: „Ženy jsou zvědavé a chtějí vědět, jak by jim který účes nebo makeup, který viděly v časopise nebo u kamarádky, slušel. A my jim tak dáváme příležitost, aby si samy, bez rizika a bez utrácení pěnez vyzkoušely, co se jim bude líbit.“

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).