Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od Mirek - Škoda že mnoho lidí na planetě Zem má...

 • 10. 6. 2016 10:38

  Mirek (neregistrovaný) 195.91.16.---

  Škoda že mnoho lidí na planetě Zem má hlavu jen na to, aby jim nepršelo do krku.
  Kdyby myslela alespoň polovina lidské populace, tak by tu nebylo tak početné stádo tupých ovcí, které stále věří farmaceutickým společnostem. A ten kdo napsal tento článek je toho jasným důkazem.
  Upřímně hledejte a najdete, např že vše kolem nás má svoje rezonanční frekvence, které mají svoje zákonitosti a které fungují.
  Nahrajte si cinknutí skleničky na víno a potom postavte reproduktor před tuto skleničku a přehrávejte proti ní nahranou frekvenci se zesilující se amplitudou. uvidíte co se stane. Toto bylo dokázáno v české televizi, v zázracích přírody s Marošem Kramárem. Osobně jsem si to doma vyzkoušel a světe div se, sklenička to nepřežila.
  Souhlasím s tím že spousta léčitelů používá i nekalé praktiky a podvody. Mají něco co funguje a popřibalují k tomu rúzná pochybná duchovna a hlouposti, na kterých rýžují prachy.
  Kdyby nefungovali bylinky, tak lidstvo by už dávno vyhynulo.
  Vzdělávejte se, ale nepoužívejte k tomu televizi a na netě opatrně, nezapomeňte že tu tomu někdo vládne. Kde jsou dnes epidemie šílených krav, ptačí chřipky a podobných uměle vyrobených epidemiích??? Lidé se nenechali zastrašit a neočkovali se a ejhle nevymřeli jsme. Paradoxně umírají a nebo jsou postiženi lidé kteří se dávají očkovat.
  Pořídil jsem si zapper i f-scan a ono to funguje, jen je třeba hledat. Samo se to neudělá. Jen máme vážný problém s konzumní společnosí. Kterou zřejmě někko úmyslně vychovává. Lidská lhostejnost a pýcha jsou nejhorší kombinací pro výchovu dalších generací. A zjevně se to daří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).