Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od hana - Jak že je to s tou novou pravdou?...

 • 12. 1. 2012 13:31

  hana (neregistrovaný) ---.nsys.cz

  Jak že je to s tou novou pravdou? Nejdřív se zesměšňuje, pak se na ni útočí, a nakonec se přijme. Jo dlouhá je cesta před námi - jako lidstvem myslím. Ještě velká část není ochotna přijmout změnu, která by leckdy způsobila otřes, zhroucení všeho, čemu celý život věřila.

  Zkušenosti se stříbrem, vše vyléčeno:
  u koní - vyléčené rány, i zanícené, slezlá kůže (zvíře indikováno po neúspěšném léčení veterinářem na jatka), ve spolupráci s bylinkama, alergie (boláky po celém těle,opět indikace jatka), různé kašle (vše neúspěšně léčeno veterinářema)
  u psů - ekzémy
  u koček - rány, kočka na smrt - přejetá autem, vyléčena, chřipky, záněty v očích, lékařem diagnostikovaná a neúspěšně léčená leukémie, kocour dostal 14 dní života max. - po léčbě stříbrem (4 flašky) je to už 2 roky co se má čile k světu
  u lidí - kašle, chřipky, chronické záněty průdušek

  Zkušenosti se Zapperem:
  u lidí - opary, detox (likvidace různých bakterií - zde nemám vědeckou přímou vazbu, nicméně fyzický zdravotní efekt prokazatelný jednoznačně).

  Další pozitivní alternativní zkušenosti u lidí i zvířat s různými energetickými pracemi, nebudu rozepisovat, o tom článek není.

  Co se týče homeopatik, tak znám veterináře, kteří je používají v různých formách. U zvířat nemůže jít o placebo. Používají je proto, že jim fungují. Kdyby jim nefungovaly, tak by prostě tato oblast zanikla. Protože toto jsou levné přípravky, určitě se to zde nedrží proto, že by na to nějaká lobby tlačila finančně a podplácela distributory. Homeopatikum ale nemůže předepsat každý, dá poměrně práci napasovat ho na jednotlivce,aby fungovalo, musí se brát v úvahu hodně aspektů, pro normální medicínu nedůležitých.

 • 12. 1. 2012 21:51

  xyz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  díky za tenhle příspěvek z praxe :)

  Doplnim to ještě tím, že ten modrý taťka šmoula si svou Argirii zavinil sám nesprávným postupem při výrobě koloidního stříbra. Zásadní je použít pro výrobu kvalitní destilovanou vodu. Jinak si do těla vpravíte dusičnan stříbrný (je fotosenzitivní, používá ve fotografických materiálech). Když se vám uloží v tkáních, tak na sluníčku takhle krásně zmodráte. Na vždy. Ten pán si tu vodu pro výrobu ještě přisoloval, aby to měl vyrobené rychleji :) Samozřejmě nic se nemá přehánět, i s ohněm je potřeba umět zacházet. Můžete si díky němu opéct prasátko, vyudit klobásky.. ale taky se můžete ošklivě popálit, nebo i uhořet :)

 • 12. 1. 2012 22:44

  jehovista (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pouzivate take teslovy desticky proti elektromagnetickemu smogu a lecive naramky? Koukate na psychotroniky v televizi, kteri vam pres obrazovku poslou energii? Jake s tim mate zkusenosti?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).