Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od xyz - Pane Jehovista, nic proti..každý ať si věří čemu...

 • 12. 1. 2012 21:37

  xyz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pane Jehovista, nic proti..každý ať si věří čemu chce. Pro mne například není žádný rozdíl mezi uctívači Aštara Šerana a Jehovistou. Ale to zde není podstatné.

  Podstatná je otázka: Zkoušel jste to?
  Řekl bych, že ne.

  Já osobně jsem si kdysi z nemocnice přinesl velmi příjemného mazlíčka - Staphylococcus aureus. Lékaři mě obšťastnili několikaměsíční náloží ze 4 různých druhů antibiotik, která bohužel nedokázala zbavit. Asi mě ta potvůrka měla ráda. Po té mě poslali domů s tím, že mam zkusit "čiňany". Nádhera..

  Přišel jsem na alternativní metody, konkrétně koloidní stříbro a metodu pracující na principu vyrovníní PH v těle. Chvíli to trvalo, ale za pár měsíců bylo po bolení v krku, teplota po několika měsících spadla dokonce pod 37°C. Samozřejmě vše je potřeba dělat správně, když víte jak na to, tak ani žádná Argirie, ani poškození zdraví nehrozí.

  Netvrdím že všechny zmíněné metody jsou samospásné, že jsou to všeléky. Ale než začnete dehonestovat vše co neznáte z vysedávání u televize, vše co vám naservíruje státní a komerční aparát, alespoň si to prověřte, nebo ještě lépe vyzkoušejte sám na sobě. Ale na to jste asi moc zbabělý, aby jste riskoval vlastní újmu ve prospěch budoucího zdraví lidstva :)

  Nezastávám se šarlatánů, kteří neléčí a jen parazitují na důvěře nemocných lidí. To jsou bezpáteřní pijavice.. Ale lidstvo právě ty průkopníky, které zpochybňujete potřebuje a stejně tak i ty odvážlivce, kteří jsou ochotní tyhle metody na sobě vyzkoušet a v případě účinnosti rozšířit do světa. Jinak díky takovým jako jste Vy zůstaneme trčet na místě a až přestanou antibiotika definitivně účinkovat, všichni vesele vymřeme na nějakou ptakoprasečí angínochřipku, nebo na něco takového :)

  Nicméně rozmanitost druhů, názorů a všeho vůbec je součástí života, takže i váš názor má právo na existenci. Přeji Vám dlouhý a spokojený život a aby jste žádnou léčbu, ať už konvenční, nebo alternativní nikdy nepotřeboval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).