Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od hana - Jak že je to s tou novou pravdou?...

 • 12. 1. 2012 13:31

  hana (neregistrovaný) ---.nsys.cz

  Jak že je to s tou novou pravdou? Nejdřív se zesměšňuje, pak se na ni útočí, a nakonec se přijme. Jo dlouhá je cesta před námi - jako lidstvem myslím. Ještě velká část není ochotna přijmout změnu, která by leckdy způsobila otřes, zhroucení všeho, čemu celý život věřila.

  Zkušenosti se stříbrem, vše vyléčeno:
  u koní - vyléčené rány, i zanícené, slezlá kůže (zvíře indikováno po neúspěšném léčení veterinářem na jatka), ve spolupráci s bylinkama, alergie (boláky po celém těle,opět indikace jatka), různé kašle (vše neúspěšně léčeno veterinářema)
  u psů - ekzémy
  u koček - rány, kočka na smrt - přejetá autem, vyléčena, chřipky, záněty v očích, lékařem diagnostikovaná a neúspěšně léčená leukémie, kocour dostal 14 dní života max. - po léčbě stříbrem (4 flašky) je to už 2 roky co se má čile k světu
  u lidí - kašle, chřipky, chronické záněty průdušek

  Zkušenosti se Zapperem:
  u lidí - opary, detox (likvidace různých bakterií - zde nemám vědeckou přímou vazbu, nicméně fyzický zdravotní efekt prokazatelný jednoznačně).

  Další pozitivní alternativní zkušenosti u lidí i zvířat s různými energetickými pracemi, nebudu rozepisovat, o tom článek není.

  Co se týče homeopatik, tak znám veterináře, kteří je používají v různých formách. U zvířat nemůže jít o placebo. Používají je proto, že jim fungují. Kdyby jim nefungovaly, tak by prostě tato oblast zanikla. Protože toto jsou levné přípravky, určitě se to zde nedrží proto, že by na to nějaká lobby tlačila finančně a podplácela distributory. Homeopatikum ale nemůže předepsat každý, dá poměrně práci napasovat ho na jednotlivce,aby fungovalo, musí se brát v úvahu hodně aspektů, pro normální medicínu nedůležitých.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).