Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od Bob - Autor splácal několik narychlo nasbíraných informací při posezení...

  • 10. 1. 2012 0:11

    Bob (neregistrovaný) 94.230.147.---

    Autor splácal několik narychlo nasbíraných informací při posezení před obrazovkou či mobilem. Nic nezkoušel. Výsledná informace má hodnotu chvilky času googlování, kdy většina informací je pochybných a (rozumný) člověk dumá, která z té hromady je aspoň trochu spolehlivá, tedy nějak ověřená. Zde jsem takovou nenašel, možná něco zde v diskuzi, ale je to opět na další ověřování.
    Protože jsem člověk zvídavý, tak jsem si na sobě pár věci vyzkoušel. Plno věcí nefungovalo, ale něco ano a to jak z klasické tak alternativní mediciny, v tom není moc rozdíl, v obou oblastech je hodně podvodníků i neznalostí. Z toho co mi fungovalo, i když jsem tomu nevěřil - některá homeopatika (např. hypericum na bolest zubů poté, co ibalgin 400 neměl žádný efekt), geopatogenní zóny (senzibil mi ukázal hodně přesně na oblast, kde pod podlahou vedlo vodovodní podtrubí), pomocí EAV a homeopatik mi byly vyléčeny dlouhodobé chronické potíže, které běžné léky nevyřešily)... Využívám všechny cesty, ale dá to dost práce, nespoléhám zcela na rady lékařů ani léčitelů, doporučuji mix: google, rady lékaře/léčitele (či obou), diagnostické vyšetření a hlavně zdravý rozum (v tomto pořadí).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).