Hlavní navigace

Pražská zoo – děti dnes za korunu!

1. 6. 2010

Sdílet

Pražská zoo na Den dětí - stejně tak jako v předchozích letech – připravila zvýhodněné vstupné. 1. června mají všechny děti do 15 let vstup do zoo za symbolickou 1 Kč!  V rámci programu proběhne vyhlášení výsledků May Day a vernisáž soutěžních obrázků ke kampani „Nechme šelmy a dravce žít“, jejíž hlavním cílem je podpora záchrany ohrožených druhů.

Pražská zoo na Den dětí - stejně tak jako v předchozích letech – připravila zvýhodněné vstupné. 1. června mají všechny děti do 15 let vstup do zoo za symbolickou 1 Kč! 

V rámci programu proběhne vyhlášení výsledků May Day a vernisáž soutěžních obrázků ke kampani „Nechme šelmy a dravce žít“, jejíž hlavním cílem je podpora záchrany ohrožených druhů.

Tváří kampaně „Nechme šelmy žít“ se pro pražskou zoo stal vlk euroasijský.

„Kromě sympatické tváře a špatné pověsti, která není u celebrit na škodu, jsme vlka zvolili z mnoha dalších důvodů. Zoo Praha zaznamenala v chovu vlka mnoho úspěchů, je to šelma, která volně žije i na území České republiky a navíc je jedním z dvanácti evropských šelem, na které se kampaň zaměřuje,“ uvádí se v materiálech zoo. 

Zdroj: Zoo Praha

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).