Hlavní navigace

Pozvánka na Vršovický tržíček

5. 10. 2010

Sdílet

Občanské sdružení Start Vršovice ve spolupráci s Café Sladkovský, MČ Praha 10 a Rádiem 1 si Vás již podruhé dovolují pozvat na Vršovický tržíček. Vršovický tržíček nabídne příležitost k příjemnému a především jinému způsobu trávení volného času návštěvníkům všech generací. Uskuteční se v sobotu 9. října od 8 do 16 hodin na křižovatce ulic Krymské a Kodaňské (u zastávky tram. 22 a 4 ve směru z centra), tedy na místě bývalého tržiště, které existovalo téměř sto let a zásobovalo čerstvou zeleninou…

Občanské sdružení Start Vršovice ve spolupráci s Café Sladkovský, MČ Praha 10 a Rádiem 1 si Vás již podruhé dovolují pozvat na Vršovický tržíček.

Vršovický tržíček nabídne příležitost k příjemnému a především jinému způsobu trávení volného času návštěvníkům všech generací. Uskuteční se v sobotu 9. října od 8 do 16 hodin na křižovatce ulic Krymské a Kodaňské (u zastávky tram. 22 a 4 ve směru z centra), tedy na místě bývalého tržiště, které existovalo téměř sto let a zásobovalo čerstvou zeleninou celou čtvrť.

Přehled farmářských trhů na celý týden vždy v pondělí.

Malebné náměstíčko je po zbytek roku obyčejným parkovištěm, na jeden den se však promění v malé, ale o to originálnější tržiště. K dostání budou nejen farmářské produkty jako zelenina, sýry a med, ale také výrobky mladých návrhářů a designérů v podobě tašek, šperků a hraček. Vše doprovodí hudební a divadelní vystoupení účinkujících, z nichž mnozí budou Vršovičáci (např. skupina The Ecstasy of St. Theresa či divadlo Buchty a Loutky). Kromě toho zazní vršovické básně a pro děti budou připraveny výtvarné dílničky a hry.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).