Hlavní navigace

Plzeňské farmářské trhy budou dvakrát měsíčně

25. 8. 2010

Sdílet

Trhy na nádvoří plzeňského hotelu Gondola, které se dosud konaly jednou za měsíc, navštěvují vždy tisíce Plzeňanů. Zájem o prvotřídní produkty od farmářů a zpracovatelů je ohromný. Pořadatelé se proto rozhodli pro častější konání trhů. „Abychom uspokojili zájem veřejnosti, rozhodli jsme trhy pořádat od září dvakrát měsíčně. Plzeňské farmářské trhy se tedy uskuteční do konce roku v těchto termínech: 28. 8., 11. 9., 25. 9., 16. 10. a 30. 10., vždy od 8 do 13 hodin“, vysvětluje koordinátor akce…

Trhy na nádvoří plzeňského hotelu Gondola, které se dosud konaly jednou za měsíc, navštěvují vždy tisíce Plzeňanů. Zájem o prvotřídní produkty od farmářů a zpracovatelů je ohromný.

Pořadatelé se proto rozhodli pro častější konání trhů. „Abychom uspokojili zájem veřejnosti, rozhodli jsme trhy pořádat od září dvakrát měsíčně. Plzeňské farmářské trhy se tedy uskuteční do konce roku v těchto termínech: 28. 8., 11. 9., 25. 9., 16. 10. a 30. 10., vždy od 8 do 13 hodin“, vysvětluje koordinátor akce Tomáš Popp z o.s. ENVIC.

Na trzích své výrobky prodávají farmáři a zpracovatelé z Plzeňského, Jihočeského, Středočeského i Karlovarského kraje. Jedná se o malé provozy, které produkují menší množství výrobků, ale velmi vysoké kvality.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).