Hlavní navigace

Plzeň uvádí „olympijské“ pivo

2. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Pilsner Urquell
Pilsner Urquell připravil limitovanou edici olympijských plechovek s plzeňským pivem. Hlavními postavami jsou naši reprezentanti.

Pilsner Urquell je dlouholetým partnerem Českého olympijského týmu a před letními olympijskými hrami v Riu uvedl na trh speciální edici olympijských plechovek jako hold, uznání a vyjádření podpory českým olympionikům.

Plzeňský Prazdroj, pod nějž značka Pilsner Urquell spadá, je největším exportérem českého piva, které vyváží do padesáti zemí celého světa, a podporuje i symboly českého sportu. „Odhodlání, vytrvalost, vášeň. To jsou hlavní vlastnosti, které bývají podmínkou pro získání úspěchu. Jsou společné pro nadané sportovce, kteří houževnatě trénují pro dosažení olympijských úspěchů, i plzeňské sládky, kteří se od uvaření první várky v roce 1842 snaží šířit slávu plzeňského zlatého ležáku a tím českého umu a dovednosti po celém světě,“ uvádí Prazdroj.

Hlavními postavami vyobrazenými na plechovkách se stali sportovci rychlobruslařka a cyklistka Martina Sáblíková, sportovní střelkyně Kateřina Emmons, atletka Zuzana Hejnová, pětibojař David Svoboda, veslař Ondřej Synek a také Petr Koukal. Badmintonistovi před šesti lety lékaři oznámili, že má rakovinu varlat a musí okamžitě na operaci. Dnes se chystá na svůj další olympijský start. „Až rakovina mi paradoxně zkvalitnila život,“ říká v rozhovoru pro server Vitalia.cz Petr Koukal.

Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).