Hlavní navigace

Názory k článku Potraviny v hodnotě 160 korun prodává Penny za 79 korun. Víme, proč

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 5. 2023 8:41

  brk

  Obchodní model Penny asi úplně nechápu. Nevím, jak jinde v republice, ale u nás je obou jejich prodejnách vždycky na pokladnách naprosto šílená fronta. Typicky jede jedna, maximálně dvě pokladny a konec fronty na kasu se mi ztrácí někde mezi regály.

  Tohle je naprosto šílená past. Jak tam člověk vejde, tak už se s nákupem nedá dostat ven. Do téhle pasti by mě nenalákal ani tenhle balíček s 50% cenou jeho hodnoty.

 • 13. 5. 2023 22:17

  Jenda

  V některých Penny to tak je (Dělnická), v některých je to rozumně (Budějovická). Navíc ty pokladny jsou úplně praštěné: prodavač to přendavá přes takový malý pultík na úplně malinký odkládací prostor. Já nenakupuju žádné ohromné nákupy a stejně se to tam nemá šanci vejít. Ostatní supermarkety to typicky posouvají a posílají do takových těch záchytných ploch, kde si to můžu pohodlně dávat do tašek/batohu. Ostatně je to vlastně vidět v úvodní fotce v článku: ano, jsou tam dvě prodavačky, takže to je pro představu, jaký prostor je na dvě pokladny, a tam co je ta taška, tak to je celý prostor na zaúčtované zboží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).