Hlavní navigace

Pan Cuketka spouští gastronomického průvodce

27. 7. 2010

Sdílet

Známý foodblogger a recenzent restaurací rozjel včera svůj nový projekt Scuk.cz. Jeho cílem je shromažďovat místa, kde se dobře jí a nakupuje. Scuk.cz vám pomůže najít řezníka s těmi nejlepšími klobáskami. Řekne vám o restauraci ve vašem městě, kde kuchař nemá své hosty za blbce. Poradí vám, kde koupit čerstvou zeleninu nebo třeba vajíčka od malých producentů a farmářů… Takové jsou alespoň ambice nového průvodce.

Známý foodblogger a recenzent restaurací rozjel včera svůj nový projekt Scuk.cz. Jeho cílem je shromažďovat místa, kde se dobře jí a nakupuje.

Scuk.cz vám pomůže najít řezníka s těmi nejlepšími klobáskami. Řekne vám o restauraci ve vašem městě, kde kuchař nemá své hosty za blbce. Poradí vám, kde koupit čerstvou zeleninu nebo třeba vajíčka od malých producentů a farmářů… Takové jsou alespoň ambice nového průvodce.

Chcete čerstvé zboží? Navštivte FARMÁŘSKÉ TRHY

Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu…

Jeho autor slibujeskutečně nezávislého a použitelného průvodce, který nežije z peněz restaurací ani dalších podniků, které vám doporučí. Hodnotit nesmějí lidé pracující v gastronomii, ale fanoušci blogu Cuketka.cz, lidé, kteří mají rádi dobré jídlo a pití.

Scuk.cz ukáže čtenářům jen ty podniky, které obstojí u jeho hodnotitelů. Není jen restaurační průvodce, chce mapovat i dobré řezníky, pekaře, cukráře i zelináře.

A není pro snoby. Dobře jíst a nakupovat není otázkou peněz, říká pan Cuketka.

Další informace: Nový projekt pana Cuketky 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).