Hlavní navigace

Otrava marihuanovým dortem

Helena Singerová

Agentura Mediafax včera informovala o případu otravy dortem. Deset dospívajících, jeden dospělý a jedno nezletilé dítě se přiotrávili v Praze Holešovicích dortem, který si objednali v restauraci. Všichni skončili v nemocnicích Na Františku a v Motole. K případu zasahovalo celkem šest sanitních vozů. Všichni byli (v různém stupni intoxikace) přiotráveni marihuanou.

Doba čtení: do minuty

Zdrava-vyziva-dortAgentura Mediafax včera informovala o případu otravy dortem. Deset dospívajících, jeden dospělý a jedno nezletilé dítě se přiotrávili v Praze Holešovicích dortem, který si objednali v restauraci. Všichni skončili v nemocnicích Na Františku a v Motole. K případu zasahovalo celkem šest sanitních vozů. Všichni byli (v různém stupni intoxikace) přiotráveni marihuanou.

Případ nyní vyšetřuje policie: „Podařilo se nám zajistit v restauraci důkazy, které budou podrobeny expertizám,“ potvrdila v neděli dopoledne mluvčí pražské policie Andrea Zoulová a dodala, že je jedna podezřelá osoba již zadržená a probíhají výslechy.