Hlavní navigace

Od dubna své brány otevírá Dinopark

Denisa Křížová

Areál Dinopark, ve kterém se návštěvníkům přibližuje život dinosaurů a prehistorických ještěrů, je od dubna opět v provozu.  V současné době jsou v České republice dva Dinoparky – v Plzni a Ostravě. Kromě zážitků pro celou rodinu nabízejí 35 exemplářů ještěrů v životních velikostech, kteří vydávají autentické zvuky. Tři z nich se dokonce pohybují. Součástí je i 3D kino rozprostírající se v lese, jež se sleduje se speciálními brýlemi. Pro děti je k dispozici paleontologické hřiště, kde mají…

Doba čtení: 1 minuta

Areál Dinopark, ve kterém se návštěvníkům přibližuje život dinosaurů a prehistorických ještěrů, je od dubna opět v provozu. 

dinosaurusV současné době jsou v České republice dva Dinoparky – v Plzni a Ostravě. Kromě zážitků pro celou rodinu nabízejí 35 exemplářů ještěrů v životních velikostech, kteří vydávají autentické zvuky. Tři z nich se dokonce pohybují. Součástí je i 3D kino rozprostírající se v lese, jež se sleduje se speciálními brýlemi. Pro děti je k dispozici paleontologické hřiště, kde mají možnost vykopat si svou vlastní dinosauří kostru.

V létě se plánuje otevření Dinoparku ve Vyškově. Otevírací doba přes letní sezónu (duben – říjen) je 8 – 18 hodin.