Hlavní navigace

Obří kuchyně pro bezpečí dětí

Redakce

Projekt Bezpečí dítěte – úraz není náhoda startuje na jihu Čech. Celý program, který probíhá dnes 27. 4. 2010 v Českých Budějovicích, je rozdělen do dvou navzájem se doplňujících částí. Pracovní část je věnována novinářům a pracovníkům, kteří se věnují oblasti prevence na školách a ve výchovných zařízeních.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt Bezpečí dítěte – úraz není náhoda startuje na jihu Čech.

Celý program, který probíhá dnes 27. 4. 2010 v Českých Budějovicích, je rozdělen do dvou navzájem se doplňujících částí.

Pracovní část je věnována novinářům a pracovníkům, kteří se věnují oblasti prevence na školách a ve výchovných zařízeních.

Praktická část s různými ukázkami a doprovodným programem probíhá na hlavním náměstí zhruba do 13 hodin a je věnována jak dětem, tak i dospělým.

Všichni účastníci si mohou například v obří kuchyni ověřit, jak se v ní pohybují a cítí malé děti, mluvící auto je provede stanovištěm Bezpečí dítěte v dopravě.

Pro děti je připravena tematická soutěž zaměřená na běžné typy úrazů, se kterými se mohou i setkat v normálním životě. Součástí programu budou také ukázky bezpečných adrenalinových aktivit.

Akce následně proběhne i v dalších kraj­ských městech. Příští zastávka: V Plzni na náměstí bude 29. 4. „obří kuchyň“

Zdroj: VZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).