Názory k článku
O umělém poprsí…

Vojtěch
Vojtěch (neregistrovaný) ---.client.ltnet.cz
28. 7. 2010 1:31 Nový

zaujetí autora?

Proč jen se mi možnosti v anketě zdají jako z pera někoho zaujatého? Ostatně nejen možnosti v anketě. Domnívám se, že chirurgie v této oblasti pokročila natolik, že se ženy obávat nemusí. Jistě i praktický lékař může něco podcenit.
Ještě k tomu jak bude žena s implantáty vypadat po 30 letech. Moderní implantáty bez problémů vydrží i tuto dobu a jsou k nerozeznání od prsou pravých včetně jejich fyziky. A myslím, že i po 30 letech budou ženy rády, že tu operaci podstoupily.
Každopádně každý, žena i muž, má právo se svým tělem dělat ± co chce. Každý jsme jiný. Někomu to přijde odporné, jiný v tom vidí vysvobození. A to je fajn. Nechme to tak.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.aginet.cz
28. 7. 2010 7:21 Nový

Operace u mužů

celé vlákno

Já bych trochu zapochyboval nad tím obvyklým předpokladem, že muži by kvůli vzhledu podobný zákrok nepodstoupili. Ne všichni, ale čím dál víc jich plastiku taky má (nejčastěji očních víček po středním věku), jenom se s tím tak nechlubí. A co se týče jiných důvodů než zdravotních, tam můžou být muži srovnatelně svérázní jako ženy, jenom jiným způsobem. Já osobně bych třeba přivítal implantát oční čočky, díky níž bych viděl ve tmě :) Věřím, že to brzy bude možné. A proč ne? Vylepšování těla je jednou z věcí, která lidstvo provází od začátků jeho kulturní evoluce, a pokud bychom šli dál k té biologické, tak i tady platí, že jednou z hlavních specialit lidského druhu, která mu pomohla se prosadit, je úžasná fyzická adaptabilita na různé vnější podmínky (který jiný druh dokáže žít od rovníku k pólům?). Takže bych to s moralizováním nad důvody úprav těla zase tolik nepřehánel, pokud tím nezasahujete do životů ostatních, jste odpovědní hlavně sami sobě.

Pavel2
Pavel2 (neregistrovaný) ---.235.broadband12.iol.cz
31. 7. 2010 14:12 Nový

Re: Operace u mužů

celé vlákno

V tom ti čočka nepomůže, jediný co se dá možná čekat je přidání dalších barev na sítnici. (ale to by znamenalo sbohem používání počítače a TV.)

Jiří
Jiří (neregistrovaný) 77.93.216.---
28. 7. 2010 8:14 Nový

Jsem proti

celé vlákno

Předpokládám, že 90 % mužů dává přednost ženám, které klamou, dělají ze sebe něco, čím nejsou, důležitý je jen tvar křivek a ne například to, co je v hlavě. Proto předpokládám, že i 90 % příspěvků bude umělá prsa ubhajovat. Já patřím k té menšině, které se takto klamající ženy hnusí. A naopak – většina žen dává přednost povrchním mužům, které zajímají jen klamavé křivky. Otázka je, zda ta nepředstírající menšina nebude mít nakonec podstatně hodnotnější vztahy.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.aginet.cz
28. 7. 2010 12:42 Nový

Re: Jsem proti

celé vlákno

Jen takový drobný dotaz: „normální“ ženská prsa se vám líbí? Protože ani ony nejsou tak docela normální, resp. jsou výsledkem selekce v rámci pohlavního výběru. Lidské samice by bez dlouhodobé preference samců k určitým křivkám neměly a nepotřebovaly jiná prsa, než mají dnešní muži. Tudíž to, že dnes ženy reagují na některé preference další, byť podstatně rychlejší adaptací, není v dějinách lidí vůbec nic nového.

.
. (neregistrovaný) ---.88.142.82.static.b26.cz
28. 7. 2010 17:03 Nový

Re: Jsem proti

celé vlákno

Předpokládám, že sám chápete rozdíl mezi „přirozený“ či „normální“ a „operovaný“, „domalovaný“ či „přebarvený“. Ty první dva atributy jsou výsledkem přírody, ať již znamenají původní „specifikaci“ nebo časem vytvořené „modifikace“, to ostatní lidské umělé zásahy a snahu dělat ze sebe něco jiného, rádoby lepšího, nicméně nikoliv formou opravdové změny, ale jen umělé masky.

Kybernet
Kybernet (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
29. 7. 2010 14:28 Nový

Re: Jsem proti

celé vlákno

No jiste, ale to je porad stejny princip. Nebo vy snad sve partnerce zakazujete rano nasadit umelou masku pomoci licidel?

.
. (neregistrovaný) ---.88.142.82.static.b26.cz
30. 7. 2010 11:10 Nový

Re: Jsem proti

celé vlákno

Ne, nemám to zapotřebí, protože jsem si vybral takovou ženu, která tohle nedělá. Umyje se, učeše se, stejně jako to třeba dělám já. Umělé masky či umělé tvary rádi přenecháváme jedincům s komplexy.

benzin
benzin (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
2. 8. 2010 13:31 Nový

Re: Jsem proti

celé vlákno

Pokud umiti a ucesani nejsou pouze z hygienickych duvodu, tak se taky jedna o umelost. Deodoranty atd. Dnesni zeny (i muzi) se holi v podpazi, prave proto aby nebyl citit jejich prirozeny telesny pach a nasledne na sebe patlaji chemikalie, ktery ho jste prerazi. I to je umelotina. Jediny rozil je v tom, ze silikony jsou operativni a dlouhodobe, kdezto liceni, myti, cesani a pouzivani ruznych deodorantu ma kratkodobe trvani a obejde se to bez chirurgie

Lukáš
Lukáš (neregistrovaný) ---.61.broadband15.iol.cz
14. 9. 2010 17:08 Nový

Ano či ne ?Za mě rozhodně ano

Myslím si že žena s implantáty po 30 letech bude vypadat rozhodně lépe než žena po 30 letech bez nich,prsa s implantáty budou po celou dobu pěkná a plná,samozřejmě zmiňuji stav kdy se nic nestalo a tělo implantáty neodmitlo,já osobně preferuji větší trojky,kdyby byly čtyřky nezlobil bych se :-)rozhodně prsa nemusí byt obrovska,jak říkam pěkna a líbyvá prsa pro většinu mužu jsou s číslem 3 až 4.Také se ale zastávám toho názoru že pokud ma žena pěkné přírodní 3ky nebo 4ky není důvod na plastiku chodit a je to spíš věc rozmaru dané ženy