Hlavní navigace

Nejméně oblíbené jídlo? Seznamte se s kandidáty

23. 9. 2010

Sdílet

V soutěžní anketě chceme s vaší pomocí sestavit TOP TEN nejméně oblíbených jídel. Již nyní máme několik horkých favoritů. Na adresu soutez@vitalia.cz nám až do 3. října můžete napsat, který pokrm je pro vás ten nejhůře stravitelný (i když je uvařený, jak má být; nemáme na mysli jídla prostě jen nepovedená), který byste nejedli ani za nic, nebo jen v krajním případě (ne každý je hrdina a odmítne specialitu od tchyně).

V soutěžní anketě chceme s vaší pomocí sestavit TOP TEN nejméně oblíbených jídel. Již nyní máme několik horkých favoritů.

Na adresu soutez@vitalia.cz nám až do 3. října můžete napsat, který pokrm je pro vás ten nejhůře stravitelný (i když je uvařený, jak má být; nemáme na mysli jídla prostě jen nepovedená), který byste nejedli ani za nic, nebo jen v krajním případě (ne každý je hrdina a odmítne specialitu od tchyně).

Z došlých tipů sestavíme žebříček a vylosujeme tři výherce, kteří od nás dostanou výtisk Vegetariánské kuchařky po česku. Podle ní si jistě uvaříte jídlo, které vám chutnat bude, i když třeba nejste vegetariáni (vyzkoušeno na vlastní chuťové buňky).

A jaké máme zatím uchazeče o titul „nejméně oblíbené jídlo“? Výčet všech čtenářských tipů najdete ZDE, nyní můžeme prozradit, že horkými favority jsou:

  • plíčky
  • dršťková polívka
  • boršč
  • koprová omáčka
  • rajská omáčka

Jaké je vaše nejméně oblíbené jídlo? Napište nám!

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).